2733
2734
عنوان

کیا بعد از ازدواج خانه خریدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشین هم داشت؟

نداشت و هنوز یکسال گذشته از عقد نداره😐😂ولی مهم نیست خونه به نظرم واجب تر از ماشین بود. الان ماشین باباش همیشه در اختیار ماست تا چند ماه دیگه ایشاا... میخریم

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2728
چطور پس قبول کردین؟

چون عاشقش بودم 

باهم از صفر شروع کردیم وسط های عقد ماشین خرید 

بعد یک و نیم سال خونه خریدیم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

من.با ارثی که از مادرم بهم رسید بافروش طلاهام بافروش جهیزیم و قناعت و صرفه جویی تونستیم بعد 5 سال که پیش مادرشوهرم بودیم خونه بخریم

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2740

همسر من قبل ازدواجمون خونه داشت 

یه خونه نوساز خریده بود ۱ سال دست مستاجر بود بعدش خودمون اومدیم 🥰

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟

ما تازه پارسال خریدیم

بعد دوازده سال

ازدواج کردیم همسرم دانشجو بود

ضمنا مرکز استان بودیم و خونه ها گرووون

اگر شهرستان بودیم زودتر می خریدیم

بماند که کار همسرم افتاد تو یکی از شهرستان های استان که صنعتیه و اینجا خونه خریدیم ، اینجا از مرکز استان هم گرون تر  

ب نظرم این قضیه هم بستگی ب سن اون پسر داره هم شرایط کاری و درسی اون پسر

کسی ک کار کرده و سنش زیاده خب باید داشته باشه

ولی مثلا من شوهرم فقط درس خونده تا الان خب منطقی نیست ازش توقع داشت

2706