2733
2734
عنوان

؟ اونایی که تجربه ی ساز زدن دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 20 پست

در ضمن به یه سری صحبت‌ها که بعضا در مورد ساز ها می‌شه که یه ساز آسونه یه ساز سخته توجه نکنید هرساز سولو‌ ای حتما سختی‌های خودش داره ولی چون سازی مثه گیتار ممکنه در برخورد اول یه سری نتا رو راحت و درست ازش دربیاریم و صدای بدی هم نداشته باشه فکر می‌کنیم راحته و مثلا این شرایط برای ویولن فرق داره و ممکنه صداهای گوش خراشی ازش دربیاد وگرنه نه اونجوری که می‌گن گیتار انقدر راحته و نه ویولن انقدر سخت

"مرد هستم"                                                                             ‌                                                                                                                                                                                                                            چرا همه رفته بودناشونو می‌ذارن واسه قرنطینه؟ چرا قرنطینه هیشکی نمی‌مونه؟                                                                                                                                هیچ‌وقت برای کسی گزارش نزنید، اگر بزنید، یواش یواش دلتان می‌خواهد همه قطع دسترسی شوند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم خودت خوبی؟ دختره عزیزم اگه خدا بخاد دیگه اخرای فروردین

ای جونم😍انشالا بسلامت زایمان کنی 😍😍😍 

برایپدرت هم خیلی ناراحت شدم انشالا سلامتیشون رو بدست میارن 🙏🏻

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.