2737
2734
رسم جهیزیه ندارین؟؟ چه جالب کجایی هستین؟

من قشم هستم..کلا استان هرمزگان رسم جهیزیه ندارن...

خودمون میگیریم همه چی

ولی الان بعضییییییبا میگیرن دیگه

من فقط ظرف و ظروف و وسایل ریزه میزه اشپزخونه رو خودم گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شوهرتون راضی بود که اون پول به جهاز داده بشه؟

شوهرم از وام خوشش نمیاد میگفت 3تومن رو من بگیرم به چی بدم! باید هی قسط بدم فقط الکی! نمیخواستش

اگه 30تومن بود اون زمانم باز جفتش باهم 60تومن میشد شاید باهاش میشد خونه ای ماشینی چیزی گرفت خودمون برمیداشتیم

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2728
من قشم هستم..کلا استان هرمزگان رسم جهیزیه ندارن... خودمون میگیریم همه چی ولی الان بعضییییییبا میگی ...

من اگه مال اونجا بودم الان چون تو  جهازم فقط همینا جوره الان باید عروسی میگرفتم

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2738

موقع ما تازه شد نفری ۱۰تومن خیلی شانس اوردیم و همه خوشحال.اون موقع میشد با ۱۴و۱۵تومن ی پراید خرید نوش۲۰تومن بود.منواقام تصمیم گرفتیم روی هم نفری ۷تومن بذاریم بخریم من گفتم با خانوادت مشورت کنیم و کردیم و مادرشوهرم گفت این واسه جهازه ن ماشین.حالاماهم اثاث خریدیم.ماشینم گرون شددیگه نمیتونیم بخریم.چون ماشین میخاست به اسم من باشه همسرم هنوز سربازی وگواهینامه نداشت😂نذاشتن.الان ک رفته هی میگن ماشین بخرین چون به اسم خودش میشه

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
من اگه مال اونجا بودم الان چون تو  جهازم فقط همینا جوره الان باید عروسی میگرفتم

اینجوری نیست که بی هیچ بگیریم ک..همه چی اوکی شه بعد عروسی میگیریم..من الان همه چی امادست فقط دکور و تزیین اینا مونده و جلومبلی😀

ما سال ۸۸ازدواج کردیم یادمه برای هرکدوممون ۲میلیون بود یه زمین خریدیم ۱۴تومن ک ۴تومنش وام ازدواج بو ...

افرییین

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم