2733
2734
عنوان

کی ویروس کرونا داره

1241 بازدید | 27 پست

۱/علایم 

۲/چطوذی از کی گرفتین؟

شاغلین؟

میخوام برم سر کار با رعایت بهداشت اما میترسم واسه همین این سوال پرسیدم 

میترسم عزیزانم نابود کنم تازه واسه کار قراره قرارداد ببندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من امروز ۹روزه ک تو قرنطینم. ازدیروز خداروشکر خیلی حالم بهتره. راستش خونه دارمو اصلا باکسی درتماس نبودم مهمون نداشتموجایی نرفتم. از۲۲بهمن سرماخوردگی شدیدی گرفتم ک سرفه هاش موند واسم و این دوسه هفته قبل شدت سرفه هاخیلی زیادشد طوری ک نفسم بالانمیومد فقط سرفه بعدش بدن دردشدید و تب و لرز سردرد. افت شدیدفشار تااینکه سیتی اسکن گفت ریه هام درگیرشده. بعدش ایناتموم شدواسهال استفراغ شدید شروع شد کلن شدم ی مرده متحرک ولی خداروشکر دوروزه همه چی برگشته و خیلی بهترم فقط سرفه هم چنان دارم اماخیلی کمتر

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2740
من امروز ۹روزه ک تو قرنطینم. ازدیروز خداروشکر خیلی حالم بهتره. راستش خونه دارمو اصلا باکسی درتماس نب ...

درضمن داروگرفتم یکم بهترشدم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من امروز ۹روزه ک تو قرنطینم. ازدیروز خداروشکر خیلی حالم بهتره. راستش خونه دارمو اصلا باکسی درتماس نب ...

آخی عزیزم خداروشکر بهتری 

پس یعنی چطوری گرفتی؟کیت ازت گرفتن؟

من میگم سرماخوردگی بوده کرونا نبوده 

شاید از همسرت گرفتی اون ناقل بوده داده به شما... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
2706