2737
2739
عنوان

👈تا حالا شده...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 51 پست
عععععع چقد شبیه منی. برا منم رفت زن گرفت، دوهفته بعد عقدش پشیمون شد و زنگ زد گریه زاری ک اشتباه کردم ...

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابا من منتظر بودم من عاشقش بودم خیلیییییی دوسش داشتم داشتم له له میزدم براش ولی میدونی دیگه واق ...

سلام عزیزم 

ببخشید من چند تا سوال برام پیش اومده ؟ 

یکی اینکه این نامزد من همسایمونه اگه جلوش ظاهر شم بهتره ب نظرت یا کلا نباشم 

الان یک ماهو ونیمه منو ندیده؟ 

بعد اینکه من همش استرس اینو دارم که با کسی وارد رابطه شه 

و خب این منو اذیت میکنه چکار کنم؟😟

با اینکه خیییییلی میگفت دوست دارم و اینا ولی میترسم 

و اینکه اگه تو خیابون دیدمش سلام علیکم در چ حد باشه؟ 

گرم یا خیلی معمولی یا سرد 

2728
سلام عزیزم  ببخشید من چند تا سوال برام پیش اومده ؟  یکی اینکه این نامزد من همسایمونه اگه ...

سلام عزیزم 

ببین عزیزم من خودم شرایطم جوری نبود که وقتی کات کردیم منو ببینه و برا این فقط یکبار اونم تو یه محیط کاری بود منو دید اونم از قبل میدونستیم هر دوتا که اونجا حضور داریم ینی اتفاقی نبود بنظرم شما اگه میتونی جوری باشه که تابلو نشه ینی ایشون متوجه نشه که از قصده یکی دوباری جلوش آفتابی شو ببین برخوردش چجوریه 

درمورد اینکه با کسی وارد رابطه شه من شوهرم چه اون موقع چه حتی الانش به واسطه ی شغلش خیلیییی با دخترا در اراباط بود و هست بعد اون موقعم بگم رفیقای دخترش کمتر از پسر نبودن دروغ نگفتم من باهاش بودمم دوست دختر زیاد داشت ولی زمانی که من باهاش کات کردم کامل دقیقا زمانی بود که رابطش با ی دختر دیگه جدی شد بقیه دوست معمولی بودن ولی با این رل زد منم گفتم بذا بکشم کنار ببینم دختره چه گل میخواد به سرش بزنه میدونی من راستش حساس نبودم برام مهم نبود یعنی نگران بودم شاید باهاش ازدواج کنه ولی از این نظر که بگم وای الان با اون رابطش چیه و چجوریه نه برام مهم نبود ولی خب شما میگی از این اذیت میشی بنظرم تا جایی که میتونی سعی کن بیخیال باشی چون اگر شما دوسش داشتی و براش خوب بودی اون خودش متوجه میشه و برمیگرده 

اگرم دیدیش خیلی ریلکس سلام علیک کن ببین نمیگم خیلی گرم مثه قبل ولی خیلیم سرد نه که فک کنه تو خیلی سوختی یجوری برخورد کن که انگار بیخیالی برات مهم نیست من تو دوران کاتمون که میگم یبار دیدمش همین کار و کردم حتی موقع شام بقیه خب میدونستن ما خیلی باهم صمیمی بودیم و فک نمیکردن که ما رابطمون شکرآبه مثه قبل ما رو انداختن کنار هم نشستیم ولی من به روی خودم نیاوردم مخالفتی نکردم که فک کنه الان چقد باهاش لجم ولی گرمم نبودم  

سلام عزیزم  ببین عزیزم من خودم شرایطم جوری نبود که وقتی کات کردیم منو ببینه و برا این فقط یکبا ...

نمیدونم باید بگم خوشبختانه یا بگم متاسفانه همسایه 

هستیم 

و کلا فراموش کردنش ی کار نشدنیه و دوسم ندارم کنار خودم غیر اون کس دیگه ای رو داشته باشم  ولی این جوری شد با اینکه یه خونه بینمون فاصلست ازش دورم ...

الان که کروناست نمیشه زیاد بیرون برم ولی سعی میکنم ببینمش 

۴۰ روزه تو خونه ام طاقت دیدنش و اینکه مال من نیست رو ندارم😔😭

ولی از امید ب برگشتنش دست نمیکشم 

چشم عزیزم سعی میکنم حساس نباشم 

اخه چند روزه واتساپ میدیدم که تا ۳ یا ۴ صبح انلاینه 

خیلی اذیت شدم خییییلی 

که سر این قضیه مجازی رو کلا پاک کردم 

همش میترسم کسی دیگه جامو تو قلبش بگیره🙁

ولی باز میگم اگه واقعاااا دوسم داشته باشه هر چقدرم دختر دور و برش باشن 

ب چشمش نمیاد

الله اعلم

باشه عزیزم پس من معمولی باهاش سلام علیک میکنم و همینطور با خانوادش 

توکل ب خدا

مرسی فدات شم که راهنماییم کردی 

انشالله که تو زندگیت خوشبخت باشی😘

نمیدونم باید بگم خوشبختانه یا بگم متاسفانه همسایه  هستیم  و کلا فراموش کردنش ی کار نشدنی ...

عزیزم الان بخاطر این قرنطینه و بیکاری ساعت خواب وبیداری وزندگیه همه بهم ریخته شایدبخاطر اونه به دلت بد راه نده 

کاملا درکت میکنم منم اون موقع انقدباهاشخاطره داشتم قبلش که برام غیرممکن بود کسه دیگه روجاش بیارم انشاالله که برمیگرده غصه نخور فدات شم برات بهترینا رومیخوام 😍😍❤️❤️

عزیزم الان بخاطر این قرنطینه و بیکاری ساعت خواب وبیداری وزندگیه همه بهم ریخته شایدبخاطر اونه به دلت ...

مامانمم حرف شما رو میزنه 

میگه الکی فکر بد نکن 

تعطیلات عیده قرنطینه اس حوصله همه سر میره 

انشالله عزیزم 😘 انشالله

خدا نکنه عزیز دلم مرررسی مهربون خانوم😘🤗🙏❤🌺

2740
سلام عزیزم  ببین عزیزم من خودم شرایطم جوری نبود که وقتی کات کردیم منو ببینه و برا این فقط یکبا ...

سلام عزیزم خوبی؟🙂

ببخشید من مزاحم شدم باز 

میخواستم نظرتو بدونم عزیزم 🙏

در خواست دوستی دادم عزیزم  صفحه قبل هم راجع ب تاپیکم گذاشتم میخواستم نظرتو بدونم عزیزم

والا اینکه پیام یا متن تیکه داری بذاره عجیب نیست اما اینکه شما میگی کاری نکردی و خیانتی نبوده این متناهمخونی نداره حالا ممکنه کسی به دروغ از شکا چیزی بهش گفته باشه؟هنوز ازت بی خبره؟

2706