2737
2734
بزن تو دهنش خانواده شوهرت چرا هیچ نمیگن‌‌.‌.جاری بیشعور میخاد حرص بده تورو

خانواده شوهرم ماااهن 

خصوصا پدرشوهرم 

فکر نکنم پیش اونا بد باشه میگن خب سالیان سال پیش ما بوده حس صمیمیت میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من بیست نامزدم بیست و سه  جاری ببست و هفت شوهرش بیست و شیش

پس اختلاف سنی هم ندارن باهم.توزرنگ باش اینقد به شوهرت نزدیک شو و جایی برای اون نذار.احتمالا ازش حرف شنوی هم داره.چون شوهرتم به عنوان زن داداشش دوسش داره پس پیش شوهرت هرچی از اون بد بگی خودتو بدمیکنی چون اون نشون داده که تورو دوس داره و مردها زود باورن هرچی بگی فلانه فلانه میگه ن اشتباه میکنی اون تورو دوس داره.پس بیشتر روابطتو با همسرت خوب کن و نذار اینقد بهش نزدیک بشه

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2738
پس اختلاف سنی هم ندارن باهم.توزرنگ باش اینقد به شوهرت نزدیک شو و جایی برای اون نذار.احتمالا ازش حرف ...

منو نامزدم دوریم 

جاری خانم هم از همون اول داره با خانواده همسرم زندگی میکنه

منو نامزدم دوریم  جاری خانم هم از همون اول داره با خانواده همسرم زندگی میکنه

اینم بگم ما زنا حساسیم مخصوصا روی شوهرمون اصلا به دلت بد راه نده چون خیلی خانواده ها دیدم زن داداش اونم اگه  چن ساله توخونشونه خیلی صمیمی میشن.نامزدین دیگه شوهرت چن وقت بیاد پیشت توبرو البته تو کمتر😂

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

خداروشکر توخانواده همسرم ازاین خبرا نیست

هرکی حدخودشومیدونه

مثلا دوتا جاریام دخترعمه و دخترعمو شوهرم هستن میگه بچه بودیم بهم دست میدادیم ولی یکم که بزرگ شدیم دیگه ن.یا کسی لباس کوتاه یا سرلخت نمیشه جلوی برادرشوهر بااینک سنشونم زیاده.حدو حدود خیلی خوبه

2706