2737
2739

دوستان کسی نمی دونه نی نی یارا چرا امروز اصلا نبودن؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در حمومو؟😳

اره🤣🤣

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2728
2740

سلام من یه تازه عروسم 

سه ساله که منتظریم سرو سامون بگیریم اما هر دفعه یه چی شده مثلا قراربود دیروز عقد کنیم اما کرونا نذاشت😂

اما روحیمو از دست ندادم یه عالمه تحقیق کردم یه عالمه ایده پیدا کردم 

جدیدا یه پیج درست کردم تمام تجربه هامو ایده هامو توش میذارم البته که مختص عروسا نیس چه مجرد چه خانم خونه میتونه ازشون استفاده کنه  

لینکشم میذارم هرکی دوست داشت عضو شه 

https://instagram.com/weddingstyle_by_monajam?igshid=18ghmrgbfmgfn 

كيا مثل من مراسمشون عقب افتاده بيايد بگيد كي بوده كي افتاده؟ 

راستي من تهرانيم اما دارم عروس مازندرانيا ميشم 😍

شما همتون به همسرتون عزیزم و عشقم میگین ما چرا نمیگفتیم اصلا.... خدا رو شکر جدا شدم چه زندگی بیخودی ...

عزیزم اینا خودشون زندگی رو طوری پیش بردن که اینارو بگن. خودشون خواستن که بگن عزیزم و جانم 

آدم اگه خودش نخواد نمیگه 

پس فکر نکن اون زندگی ازین لحاظ هم مشکل داشته

اسرائیل باید از صفحه ی روزگار محو شود