2733
2734
سلام‌عزیزممم  خدارو هزار مرتبه شکر  خوبم  گاهی زیر دل و پهلوهام تیر میکشه که میگن ...

انشاالله فدات  ماهم خوبیم شکرخدا همیشه دعاگویه شاهستم کا این سری بدون دردسر وسالم بعل بگیریش

خداروشکرکه دیگه ازدست دکترا راحت شدی

واقعا خداروشکر 

دعا کن تا اخرش خوب پیش بره که گذرم نیافته بهشون 

الان دو ساله دارم میرم دکتر میام... 

میفهمم چقدر سخته 

ان شاالله که همه راحت بشن به لطف خدا 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشاالله فدات  ماهم خوبیم شکرخدا همیشه دعاگویه شاهستم کا این سری بدون دردسر وسالم بعل بگیریش

خداروشکررر 

ان شاالله 

از دعای شما دوستای خوبم ❤❤❤

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
واقعا خداروشکر  دعا کن تا اخرش خوب پیش بره که گذرم نیافته بهشون  الان دو ساله دارم میرم ...

انشاالله به سلامتی میاد بغلت 

امسال ازامام حسین  خواستم واسطه شه اگه به صلاحم هست خدا بهم یه بچه ی سالم وصالح بده آره خیلی سخته ام وبارها زمین خوردم امامیدونم خدا بالاخره کمکم میکنه خوبیش اینه حسابی صبور شدم فهمیدم تا خدا نخواد کاری از بهترین پزشک ها هم برنمیاد... میدونم بزودی میام ومیگم مامان شدم... فقط خواهش میکنم واسه مامان شدنم صلوات بفرستید.... 
2731