2733
2734
عنوان

اونایی که کتاب مذهبی دارن بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 73 بازدید | 19 پست
مام صادق (ع) فرمودند: هرگاه سوره حمد و توحید و قدر را با آیه الكرسی بخوانید و بعد از آن برخیزید و و ...

مرسی گلم

مطمئنی؟ مال کتابه س

مرسی گلم مطمئنی؟ مال کتابه س

من تو نت پيدا كردم اونجوري هم شما گفتي همين هست گفتي رو به قبله و سوره كوچيك كه قدر بوده 

خودتون انجام مگه ندادي بايد ي حدودي يادتون باشه عزيزم 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تو نت پيدا كردم اونجوري هم شما گفتي همين هست گفتي رو به قبله و سوره كوچيك كه قدر بوده  خودت ...

مرسی گلم حدودی که اره خودشه

من تو نت پيدا كردم اونجوري هم شما گفتي همين هست گفتي رو به قبله و سوره كوچيك كه قدر بوده  خودت ...

حاجتت روا من از همین حاجت گرفتم

زحمت کشیدی شرمنده

2728
حاجتت روا من از همین حاجت گرفتم زحمت کشیدی شرمنده

خواهش ميكنم عزيزم براي ماهم دعا كن 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم