2733
2739
عنوان

دیشب شوهرم گفت خوب شد آیدارو نگرفتم توروگرفتم(طولانی)

| مشاهده متن کامل بحث + 87458 بازدید | 781 پست
ای بابا زنو شوهری نشستین حرف زدین دیگه چرا دلخور میشی ایندفعه هم توام از گذشتت بگو اسپند رو اتیش بشه ...

ن ن این ماجراهارو برا شما گفتم 

مادرش برام تعریف کرده من بخدا اصلا دلخور نمیشم چون مشکلات بزرگتر از این دارم

کلا دارم ماجرا زندگی خودم و شوهرم میگم

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی خوابم میاد..بگو اخرش کی میشه من برم اخرش بیام عکس ببینم😁😁

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2731
بنظره من نخا که بدونی اینجوری جسورتر میشه همیشه از فرصت استفاده میکنه اونارو مثال میرنه

☹️

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
2740
پس مشکلت چیه الان

مگه حتما باید مشکل داشته باشم که تاپیک بزنم شما اصلا موضوعو خوندی؟ داستان زندگیه نگفتم بیاید مشکلمو حل کنید که

دقیقا مثل همسر من و من شکاک شدم

ذره ای برام مهم نیست 

اینو به فال نیک گرفتم که داره ازم تعریف میکنه 

بهتر از فحشای ناموسی خواهر مادرشه که بهم میداد

2706