2733
2734
عنوان

از سوتی دادن امشب هم براتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 50 پست
چرا انقدر مشتاق منی میرین تو تاپیک هام سر میزنید واظهار نظر میکنید در صورتی که من اصلا به تاپیک هاتم ...

ای هوووو میخاستم ببینم چ اش دهنسوزی هستی ک ب همه میپری دیدم ن بابا با همه اینطوری هستی کلا اخلاقت اینه دیگ جوالتو نمیدم .ن ک همه ازت خوششون میاد میان تو تاپیکت در ضمن من تاپیکی ندارم با این کاربریم ک تو بخای بهش سرررررر بزنی

بابا سال ۹۶عضو شدم هی نگید تو که تازه اومدی ااااه .مرسی
  من ب تاپیکای دیگه ت سر زدم ببینم همیشه این رفتار زشت رو داری یا نه ...ک دیدم بله

من با همه خوبم اینا میاین حرف می پرونن وگرنه من که تا الان تو هیچ تاپیک کسی چیزی نپروندم.. مثب الان تو هم تو کار کسی دخالت بی جا نمیکنم

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای هوووو میخاستم ببینم چ اش دهنسوزی هستی ک ب همه میپری دیدم ن بابا با همه اینطوری هستی کلا اخلاقت ای ...

خخخخ..عجب ادم پیله ای هستیا الان فهمیدم تازه عضو شدی..آخه تو این دنیای مجازی کی من و می شناسه که خوشش بیاد یا نه.. دنیای واقعیم مهمه که نمی تونی بفهمی بخوام هرجای دنیا که باشی می تونم پیدات کنم..پس دو رو برم نپلک...دور شو.

خخخخ..عجب ادم پیله ای هستیا الان فهمیدم تازه عضو شدی..آخه تو این دنیای مجازی کی من و می شناسه که خوش ...

اوه اوه ترسیدم تو رو خدا نیای منو بخوریااااا.امضامو بخون من خیلی وقته عضوم

مجازی و واقعی نداره ک اخلاقه ک خدا بت نداده.در شان من نیس دیگ با تو هم کلام بشم لطف کن دیگ پست نذار واسه من ok

2728
اوه اوه ترسیدم تو رو خدا نیای منو بخوریااااا.امضامو بخون من خیلی وقته عضوم مجازی و واقعی نداره ک اخ ...

در عوضش یه چیزایی داده که تو و هفت نسلت تو خواب هم نمیبینی...

در عوضش یه چیزایی داده که تو و هفت نسلت تو خواب هم نمیبینی...

مهم اخلاقه ک تو نداری بقیه هیچچچچچچچچچچچ.واسه همینه مادرشوهرتم باهات خوب نیس.ههه

مهم اخلاقه ک تو نداری بقیه هیچچچچچچچچچچچ.واسه همینه مادرشوهرتم باهات خوب نیس.ههه

خیلی عقبی از دنیا..واقعا فکر کردی خودت اخلاق داری..خندیدم از حرفت مهم اخلاقه و خوب امدی. 

خیلی عقبی از دنیا..واقعا فکر کردی خودت اخلاق داری..خندیدم از حرفت مهم اخلاقه و خوب امدی. 

اوه از کجا گفتی عقبم از دنیا حالا ک میبینی دارم.خداروشکر

بیچاره دوروبریات.دیگ ج نمیدم .ج ابلهان خاموشیست تمام

2740
اوه از کجا گفتی عقبم از دنیا حالا ک میبینی دارم.خداروشکر بیچاره دوروبریات.دیگ ج نمیدم .ج ابلهان خام ...

خودت خواستی  بشین تا حرکت امشبت ونشونت بدم گفتم با من در نیفت این تاپیک ها هیچ کدومش درباره زندگی من نیست مال بقیه هست که میگن و من میزارم تو سایت تو فکر کردی من انقدر احمقم که بخوام زندگیم و تعریف کنم بقیه بشناسند منو..ههمش داستان و خاطرات زندگی آشنا هست ولی متفاوت. .مخض خندیدن  این تاپیک هم که جنابعالی بی ادبی کردی مال کسی دیگه بود برام می فرستن جواب می گیرند..جواب کارت وبی ادبیت و خیلی زود پس میدی..در یک صورت کاریت ندارم همین الان معذرت بخوای فقط همین الان

خودت خواستی  بشین تا حرکت امشبت ونشونت بدم گفتم با من در نیفت این تاپیک ها هیچ کدومش درباره زند ...

برو بابا فک کردی کی هستی عجبا من وقت ندارم وقتمو ب ادمایی مث تو تلف کنم افتاد بکن ببینم چیکار میخای بکنی همین الانم بکن من منتظرم

برو بابا فک کردی کی هستی عجبا من وقت ندارم وقتمو ب ادمایی مث تو تلف کنم افتاد بکن ببینم چیکار میخای ...

اوکی