2733
2734
عنوان

حس ششمی هاا کجایین خوابیدین؟چرا تاپیک من نمیاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 333 پست
من که اصلا حس شیشم ندارم 😔

جدی؟ولی معمولا که خوب جواب میدی

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پرواز روح چیه ؟ یعنی چه حوری میفهمی ؟ 

یعنی یه چیزی از خودت راجب سوالت به من میگی من باهات ارتباط میگیرم و معمولا جواب درست و براساس گذشتت و در مواردی آیندت بهت میدم بزنی تو اینتر میاد

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
یعنی یه چیزی از خودت راجب سوالت به من میگی من باهات ارتباط میگیرم و معمولا جواب درست و براساس گذشتت ...

اون آقایی که دوسش دارم درموردمن چه فکری میکنه؟ احساسش چیه؟ بااون ازدواج میکنم؟

من ۲۸ مامانم حدودا ۵۲

از الان تا ۳ سال دیگ  ان شالله ازدواج میکنی 

بچه اولت پسر میشه 

آقاتم .. پوستش گندمیه! بعضی وقتا رسمی میپوشه! 

با سیاست و مرموزه

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
2738
یعنی یه چیزی از خودت راجب سوالت به من میگی من باهات ارتباط میگیرم و معمولا جواب درست و براساس گذشتت ...

ميشه بهم بگی با اونی که دوستش دارم کی نامزدی میکنم؟؟

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
حست واس زندگی من چی؟

همه چیز خوبه فقط یه سری مشکلات هست که خودت هم زیادی گندشون کردی واسه خودت در‌ کل همه چیز مثل همه آدماست خوب با چاشنی از مشکلات

2706