2733
2734
عنوان

جان من نخندین بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1133 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گناه داشت بیچاره😂😂😂مردا ک بند نمیشن تو خونه سخته این شرایط براشون😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من هادت کردم این بخوابه اخه

چقد تفاهم داریم پس😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728
شوهرت برعکسه خواب بهار ی چیز دیگه اس اصلا

بچه ها خواب الودگی‌هم‌ از‌ علایم‌بارداریه؟

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

پایه باش 

کنار همسرت لذت ببر

این روزا گرچه تلخه اما میتونیم خودمون شیرینش کنیم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2740
اخی ...پس چرا تاپیک میزنی برو بغلش کن پیشش بخواب. دیگه

خخخخ حالا بذار یخورده تنبیه شه میرم 

امروز چرتم پرونده😭😅😅😅😅😅

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست
عه خودم اومده بودم😂😂😂😂😂😂 چایی و کافئین و کاکائو رو از دسترسش خارج کن😆😆😆

خخخخ ببشتر شیرینی میخوره 

آره راست میگی هی چایی میریزه با شیرینی 😞😞😞😞😞

😂😂😂 برعکس منه  بزار بنده خدارو عه  خوبه دعواتون شه خدایی نکرده و مث خیلی از شوهرای ن ...

نه پسر خوبیه خخخخ شوخی کردم باهاش انقدر رو جنبه داره

یعنی امیدوارم😅😆😆😆😆😆

نه پسر خوبیه خخخخ شوخی کردم باهاش انقدر رو جنبه داره یعنی امیدوارم😅😆😆😆😆😆

😂خداروشکر

خوشبخت باشید عزیزم

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2706