2733
2739
عنوان

حاجت مندا میخوام نمازشب بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 133 پست
سلام عزیزم دیشب نماز خوندی؟ قبول باشه گلم ایشالا همه حاجت روا بشن

سلام گلم بله دیشب خوندم و اسم همه رو لیست کردم و تو قنوتم برای همه خوندم و از خدا خواستم پیش بنده هاش روسفیدم کنه.الهی حاجت دل همه روا بشه.منم التماس دعا دارم خیلی حال دلم خرابه

برای حاجت رواییم صلوات به امام زمان بفرستید
سلام گلم بله دیشب خوندم و اسم همه رو لیست کردم و تو قنوتم برای همه خوندم و از خدا خواستم پیش بنده ها ...

ممنونم دوست خوبم ان شاالله همه مون حاجت روا میشیم مخصوصا خودت که بانی این خیر بودی خدا خودش کمکون میکنه عزیزم

من ریپلی دوست دارم هرجا امضامو دیدین ریپلی کنین ذوق مرگ شم 😂 شادی غیر از ندارم😅😅 هرکی با پروفایلم مشکل داره حسود پلاستیکیه ⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩ من همونی ام که تو گوشی شوهرت بلاک میکنی مبادا عاشق قیافم شه 🤣🤣🤣 خال ام دل میبره هاااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم دوست خوبم ان شاالله همه مون حاجت روا میشیم مخصوصا خودت که بانی این خیر بودی خدا خودش کمکون می ...

انشالله به حق این ماه .امشبم میخونم حتما و دعاتون میکنم عزیزم.فردا ولادت امام حسینه روزه خیلی ثواب داره.هرکس که میگیره خیلی دعامون کنه

انشالله به حق این ماه .امشبم میخونم حتما و دعاتون میکنم عزیزم.فردا ولادت امام حسینه روزه خیلی ثواب د ...

ااا چه جالب من نمیدونستم خیلی دلم میخواد منم نماز شب بخونم ولی خیلی ضعیفم کاشکی یع ذره ایمان تورو داشتم

من ریپلی دوست دارم هرجا امضامو دیدین ریپلی کنین ذوق مرگ شم 😂 شادی غیر از ندارم😅😅 هرکی با پروفایلم مشکل داره حسود پلاستیکیه ⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩ من همونی ام که تو گوشی شوهرت بلاک میکنی مبادا عاشق قیافم شه 🤣🤣🤣 خال ام دل میبره هاااا
2728

عزیزم چقدر خوندن نماز شب طول کشید؟گریه هم شدی حینش؟بعدش دلت ارامش داشت یا اشوب بود؟

2738
میشه برا ارامش دل منم‌دعا کنی اسمم فرزانه س😔

چشم عزیزم حتما.الهی که به حق این ماه خدا به دلت ارامش بده امروز روز خاصیه دعا کن از امام حسین بخواه

عزیزم تاپیکو قفل کردی، اینجا پیام دادم چه خوب میشه امروز که ولادت امام سجاد هست شروع کنیم باز هرطو ...

اره عزیزم از امروز شروع میکنیم دارم اسما رو تگ میکنم چهل نفر شدیم.مرسی از اینکه اینم یاداوری کردی.امروز به نیت @_آرامش_    میخونیم .تاییپیکشو زدم دارم باذکر روز همه رو تگ میکنم

اره عزیزم از امروز شروع میکنیم دارم اسما رو تگ میکنم چهل نفر شدیم.مرسی از اینکه اینم یاداوری کردی.ام ...

سلامت باشی، منم به دلم بود چله حدیث کسا بخونم، الان 3تا جله شرکت کردم به نیت ازدواج خواهربردارا و خودم، اینم ازدواج خواهربرادرا و دختر خالم برداشتم، ولی وقتی گفتی، اصلا دودوتا نکردم

تعجبم کردم زود40 تا شدیم 

ان شاء الله هرکی تو این چله شرکت کرد دست خالی برنگرده و ان شاء الله حاجت روا بشه بحق خانم فاطمه زهرا، الهی آمین

سلامت باشی، منم به دلم بود چله حدیث کسا بخونم، الان 3تا جله شرکت کردم به نیت ازدواج خواهربردارا و خو ...

انشالله عزیزم .فدای دل پاکت

خدا برای این چله به دلم انداخت و مطمئنم دست خداست که ما رو خیلی سریع چهل تا کرد تا زودتر به مراد دلمون برسیم.

عزیزم من هرکاری کردم نتونستم تگت کنم اونجا 

باز الان تلاش میکنم 

انشالله عزیزم .فدای دل پاکت خدا برای این چله به دلم انداخت و مطمئنم دست خداست که ما رو خیلی سریع چه ...

ان شاء الله

نمیدونم چرا بعضی اوقات تگ نمیشم

ا با کلاه بنویس 

الان میام تاپیک جدیدت

فعلا بچه ها دارن دوستمو میترکونن برم جواب اونا رو بدم