2737
2734
عنوان

همسرم هرچی میشه میره میزاره کف دست خانواده اش😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 41 پست
اها..میگم دوست خانوادگی دعوت کرد پاشو رفتع گفنه ک داود دعوتمون کرده راهگار دارین ایا

خب دوست خانوادگیتون دعوتتون کرده پاشده رفته. خب تااینجاشو متوجه شدم . بعدش ..؟

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دوست خانوادگیتون دعوتتون کرده پاشده رفته. خب تااینجاشو متوجه شدم . بعدش ..؟

خب منم زورم میاد میره میگه دوست ندارم بگه حس میکنم میره اجازه میکیره نظرت

وخدایی ک بشدت کافیست...
2731
😃 چقدر جملاتتون مبهمه. دوست نداره ب کی بگه؟ از کی اجازه میگیره؟ 

ب مامانش دیگهههه. انروز دعوتمون کرد پاشوده رفتهاحد مامانش اینا بهش گفته داود دعوتمون کرد.حس بدی دارم مگه بچس میره بهشون میگه کی دعوتمون کرده کی نکرده 

وخدایی ک بشدت کافیست...
ب مامانش دیگهههه. انروز دعوتمون کرد پاشوده رفتهاحد مامانش اینا بهش گفته داود دعوتمون کرد.حس بدی دارم ...

ببینید باید تو ی فرصت مناسب باهاش حرف بزنید .. .‌باخانوم اون اقا داوود درارتباطید؟

.
2740
ببخشید عزیزم دیر ج میدم نتم رفت.اره در ارتباطیم

ی روز ک کیفش کوک بود باخوش خوشون بگو چندروز پیش باخانوم داوود داشتم حال احوال میکردم طفلی دمق بود ،گفتم چته.میگفت  ما ی فامیل داریم هروقت دعوتش میکنیم میره میزاره کف دست ی نفر ک فلانی دعوتم کرده .حالا من ب اون گفته بودم تواین اوضاع رفتوامد نمیکنم فهمید بهش دروغ گفتم،اینم میونمونو خراب کرده...  خداروخوش میاد اخه ادم انقدرخبرچین باشه؟تواومدی خونه من دیگه چکارداری میری ب همه میگی..

منم بهش گفتم اره دیگه خوب نیس .طفلی خیلی داغون بود.  زنگ بزنم حالشو بپرسم ،فکرم پیشش مونده ...

.
اون تاپیکتونو قفل کردین نزاشتین من جواب بدم.....  معلومه که من نمیام ازت بخام استخاره بگیری چو ...

عزیزدلم شما هنوز خیلی فرصت داری تا مطالعه کنی در مورد خرافاتها!!!

برام عجیبه کسی به استخاره بگه خرافات!😮😮

عزیزدلم شما هنوز خیلی فرصت داری تا مطالعه کنی در مورد خرافاتها!!! برام عجیبه کسی به استخاره بگه خرا ...

اینا حقو میخوان .بده بره .راحت کن خودتو. 🤭 بحث کمتر ارامش بیشتر . حقو بده کار خودتو کن. دیدی وقتی حقو بهش دادم ارومش گرفت؟! دیگه چیزی نگفت ... 

.