2733
2734

سلام به روی ماهتون 

بچه های من الان نی نی سومم رو بادارم !

اولیش پسر ، دومی دختر

این یکی رو‌هنوز نمیدونم ؟! 

اما عکس سونوی ۱۰ هفته ۴ روز رو با عکس سونوی ۱۲ هفته ای پسرم و ۱۱ هفته ای دخترم مقایسه میکنم ! تقریبا شبیه دخترمه !!!! حالا این یعنی این که من دختر باردارم؟!؟

شماها که تجربه چند بارداری داشتید آیا جنسیت های مشابه عکس سونو هاشون هم مشابه بوده؟! 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به حالاتت توجه کن سردخترچه حالتایی داشتی سرپسرچی بعد راحت میفهمی راستی میشه بپرسم چندسالته بچه سوم د ...

جالبه که میکس شده حالتام 😅

انشالله سالم وسلامت بیادبغلت واسم دعاکن من برای بارسوم میخوام بارداربشم

انشاالله به سلامتی و به زودی 

2738
به حالاتت توجه کن سردخترچه حالتایی داشتی سرپسرچی بعد راحت میفهمی راستی میشه بپرسم چندسالته بچه سوم د ...

۳۶ سالمه عزیزم !!! اما اون دوتای دیگه تقریبا بزرگ شدن 

۳۶ سالمه عزیزم !!! اما اون دوتای دیگه تقریبا بزرگ شدن 

چه خوب منم سه بچه دوس داشتم ولی بارداری سختی دارم دیگه منصرف شدم..زایمان اول بعدسزارین خیلی خوب بودم ولی دومی بعدسزارین انگاردردطبیعی اومده باشه سراغم تادوهفته مرگوبه چشام میدیدم شیافم تاثیرزیادی نمیذاشت

ممنون الان 8ماهه اقدامم  درمان بیماریمه این ماهم دکترنبودبهم داروندادکارم شده فقط ازدردگریه کرد ...

انشاالله که به زودی مشکلاتت رفع بشه و یه بارداری خوب رو‌تجربه کنی عزیزم

چه خوب منم سه بچه دوس داشتم ولی بارداری سختی دارم دیگه منصرف شدم..زایمان اول بعدسزارین خیلی خوب بودم ...

من زایمانهام طبیعی بوده !!! دردش زیاد بود اما شیرینی نی نی بیشتره

2706