2737
2739
عنوان

عروسی رحمت و فهیمه(پایتخت)

| مشاهده متن کامل بحث + 118307 بازدید | 378 پست
اقا ی سوال😑میگم مثلا الان فهمیه شوهرش زنده شده اومده اگه تا بیاد با رحمت عقد کنه چی میشه؟بهبود ک طل ...

نه باید برگرده به شوهر ثبلیش چون عقدش با جدیده باطل میشه قبلا تو زمان جنگ یه برادر میمرد عروسه با برادر دیگش عروسی میکرد بعد میفهمیدن زندس برمیگشت سره خونه زندگی قبلیش بخت برگشته البته این قضیع رو شنیدم من🤣

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍
اقا ی سوال😑میگم مثلا الان فهمیه شوهرش زنده شده اومده اگه تا بیاد با رحمت عقد کنه چی میشه؟بهبود ک طل ...

ازدواج دوم به خودی خود باطل میشه و زن باید برهوپیش شوهر اولش ،حتی اگه حامله باشه باید بره یه جای بی طرف تا بچه به دنیا بیاد بچه رو بده به پدرش وبره پیش شوهر اول،اتفاقا تو زمان حضرت علی از این موردا پیش اومده بود

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینجورازدواجاحرومه کلا😞😞😑ولی این اتفاق نمیفته بهبودمیرسه

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗

اگه عقد کنه شوهدش برسه به رحمت نامحرم میشخ به شوهر اولش محرم

اگه از رحمت حامله باشه به رحمت محرم میشه به شوهر اولش نامحرم

من اینجور میدونم

شرعا زن ، همسر شوهر اولش حساب میشه و عقد دوم باطله . 

زمان جنگ این موردها زیاد پیش اومده

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2740

وای بنده خدا فهیمه چقدر دوست داشت دوباره عروس بشه ،ارایش کنه و اینا ،از ازدواج اولش هیچی نفهمیده بود

فهمیه رحمتو خیلی دوست داشت ،دیشب اونجایی که بهش گفت بله ،دلم براشون سوخت

لعنت بهت بهبوددددددددددد 😭

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍
وای من شنیدم از دومی حامله باشه به اولی نامحرم میشه

اخه من یه بار یه فیلم دیدم مال زمان حضرت علی بود این اتفاق افتاد تازه زنه حامله هم بود رفتن پیش حضرت علی گفت درنهایت زن باید بره پیش شوهر اول ولی چون حامله اس بای بره یه جای بی طرف تا بچه اش بدنیا بیاد بچه رو بده به پدرش و بیاد  پیش شوهر اول ،البته شاید الان فرق کرده باشه نمیدونم