2733
2739
شوهرم بهم میگه هاپو وقتی داد میزنم 

خخخخ اره بمنم میگه داداشم چون بزرگه نمیتونم جوابشو بدم

شوهرمم میگه عینکی😛😛😛من کیه

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
بیخیال دختری ک زبون دراز نباشه ک دختر نیست شلغمه😜

اخه من تو خونمون غریبه هستم امروز بابام و خواهر داشتن تو اتاق صحبت میکردن خواهرم تختمو داشت بهم میریخت من داد زدم به تختم دست نزن مامانم گفت تو چرا اینهمه دخالت میکنی هان بعدشم گفت اون پدر و دختر عاشق همن تو نمیخواد دخالت کنی تو روابط من و بابات و خواهرت خب مگه من چی گفتم مامانم اینطوری گفت؟

داداشه منم میگه ولی از من کوچیکتره🤣🤣

خخخخخ

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
چ قشنگ😊

البته همه جا میگه دوسنداره اسممو جلو دوستاش یاافراد غریبه ببره کم پیش میاد اسممو صداکنه ،انقد همسرم بانو بانو کرد الان همه بهم میگن بانو😁

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2706