2752
2734

همه برنامه ریزیام خراب شد😭

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا خراب شد ☹

چون نمیشه تو این موقعیت اقدام کرد.اومدیم و من اقدام کردم اونوقت تا یک سال بعدش کرونا تموم نشد.با وجود این ویروس که نمیشه باردار شد واسه مادر و بچه خطرداره

خدایی نکرده درگیر کرونا شدی ؟

نه اما ممکنه تو بارداری کسی درگیربشه.باید ویروس ریشه کن بشه قبل از اقدام

چون نمیشه تو این موقعیت اقدام کرد.اومدیم و من اقدام کردم اونوقت تا یک سال بعدش کرونا تموم نشد.با وجو ...

منم میخواستم این موقعه ها به فکرش باشم ولی لعنت به کرونا. ما گناه داریم آخه هیچی از زندگی نفهمیدیم ما باید خیلی پیر شیم😑

نه اما ممکنه تو بارداری کسی درگیربشه.باید ویروس ریشه کن بشه قبل از اقدام

بله احتمالش هست درست می گی ولی به این راحتی ها. کسی باردار نمی شه که اخه 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 
چون نمیشه تو این موقعیت اقدام کرد.اومدیم و من اقدام کردم اونوقت تا یک سال بعدش کرونا تموم نشد.با وجو ...

نه بابا خدا بزرگه دلت پاک باشه  بهداشت هم رعایت کنی خدا بزرگه  آون دست خداست به خدا توکل کن و اعتماد  کن خواهر منم خانومم کیست تخمدانداشت همش میگفت نمیشع منم بهش گفتم تو به خدا توکل کن الان خدا رو شکر نزدیک هفت ماهشه نزدیکه بابابشم خدا روشکر

نه بابا خدا بزرگه دلت پاک باشه  بهداشت هم رعایت کنی خدا بزرگه  آون دست خداست به خدا توکل ک ...

حالا شما آقایون نظر ندین نمیشه،😑

ما کوچیکا خدامون بزرگه❤ اگه میشه یه صلوات مهمونم کنیدعزیزان، برای حاجت روایی 😍
2706