2737
2734
عنوان

عکس زخم سزارینم. کسایی ک نمیتونن ببینن نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1325 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دارم میخورم😭

چی بهت داده؟

انتی بیوتیکم میخوری؟

منم همینطور شدم.تازه ولسه من بدتر بود.زیرش ترشح زردم داشت

قدیمیا میگن بخاطر اب خوردنه.مامانجونم میگه ما قدیما به زن حامله اصلا اب نمیدادیم.میگه اب باعث عفونت میشه.میگه فقط باید چای و ابمیوه و نوشیدنی های دیگه بخورن.

حالا نمیدونم چقدر درسته حرفش

2731
باشه عزیزم مرسی😍 تاجایی ک میتونی سزارین نکن طبیعی خیلی بهتره😭😭😭😭

وای یگانه تو کی حامله شدی و کی زاییدی ؟ 😍😍😍

مبارکه عزیزم

زخمت که چیزیش نیست ، طبیعیه 

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
2740

خیلی سخته گلم منم بچه هام سزارین شدن عسل بزن روش هم عفونت ودرمان میکنه هم بخیه هات وزود جوش میده

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
خوب میشه؟عفونت نیست؟😢

فدادشم عزیزدلمی

عزیزم از روعکس که نمیشه گفت خواهر جان

ولی گمون نکنم واسه منم همین بود

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!

من دخترمو طبیعی اوردم بعد ب گوه خوردن افتادم گفتم بعدی حتما سز مبارم ولی عکس اسی رو دیدم پشیمون شدم طبیعی بهتره

اصلا بنظرم نیارم بهتر نیست،؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2706