2737
2734

تو این قرنطینه واقعا دارم دیوونه میشم نمیدونم چه کار کنم بهش میگم غذا میخوری میگه نه میگم نمیخوابی میگه نه 

ولی  میدونین جلبیش کجاشه؟ اینه که بگم بهش هرکاری رو انجام میده، بگم برو نون بخر، برو  لباس پهن کن و.... فلان کار بکن بدون صحبت کردن بامن انجامش میده

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولی اصلا محلم نداد گذات یه گوشه

منم طاقتم تموم شد رفتم پول ارودم گذاشتم جلوش گفتم پولشون

به خدا دیگه دارم دیوونه میشم

اما اماااااا امان ازون روزی که قهر بکنه(همشم در حاله قهره) 

شوهره منه انگار بخوره تو سرشون

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2738
چه کار میکنی شما باهاش من واقعا دارم دیوونه میشم

حالا خوبه واسه تو حرفاتو کوش میده واسه من گوش نمیده اکثرا هم خودم رفتم آشتی کردم 

ولی دیگه ول کردم به حال خودش آشتی هم نمیکنم 

متولد چ ماهیه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
حالا خوبه واسه تو حرفاتو کوش میده واسه من گوش نمیده اکثرا هم خودم رفتم آشتی کردم  ولی دیگه ول ...

دی کاهی 

ربط داره مگه؟ 😫

آقا نظرتون چیه واقعا باهاش چه کار کنم دارم دق میکنم از دستش

عزیزم بشین باهاش جدی حرف بزن بگو داری بااین کارات و قهرات همه چیو خراب میکنی مشکلی داری بگو باهم حلش کنیم اصلا شاید هم داستان اون چیزی ک شما فکر میکنی نیست اون حرف نزنه شما حرف نزنی درمورد مشکلاتتون پس کی بیاد حرف بزنه

دی کاهی  ربط داره مگه؟ 😫

ن خب گفتم تقریبا شبیهن

واسه من اسفندی ذلیل شده

آره میشه ولی یا باید یکی آشتیتون بده یا خودت دیدم ک میگم

نمیشه که تا آخر عمر بقیه رو بندازیم به دردسر

خودمم اینقد رفتم خسته شدم 

وقتی میرم فکر میکنه حق با اون بوده

واقعا خستم ازش