2737
2734

سلام عزیزان

من الان چهار هفته و چهارروز باردار هستم.( هفته پنجم) به خاطر کرونا نتونستم آزمایش خون بدم ولی بی بی چک پررنگ مثبت شد. دو بار سابقه سقط دارم. الان هم گاهی اوقات درد های خفیف زیردل، تیر کشیدن خفیف تخمدان ها و درد گرفتن کمر دارم.آیا ممکن است خارج رحمی باردار باشم؟ لکه بینی ندارم. علایم خارج رحمی کی شروع میشود؟

ممنونم کسانی که تجربه دارند پاسخ بدهند.

سلام عزیزم یه سوال داشتم  من ۳ روز عقب انداخته بودم بعد اللن یه خونریزی کمی دارم رنگش روشنه  ببخشیدا میگم رو نوار انگار اب خونه  سینم خیلی کم درد میکنه و این خون ریزی ۳ روز طول کشید و دیشب قطع شد بیبی زدم صبح منفی امکان بارداری هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا انقدر نگرانم من؟

خدا نکنه گلم.

بارداری همش درده.منم امروز با ترس و لرز بتا دادم.بتا پایین میگن خارج از رحمه.البته اگه کاهش پیدا کنه

منم سینه درد دارم و دلدرد شدید

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2728
سلام عزیزم یه سوال داشتم  من ۳ روز عقب انداخته بودم بعد اللن یه خونریزی کمی دارم رنگش روشنه &nb ...

راستش فکر کنم اگه بی بی منفی باشه باردار نیستی. با توجه به اینکه میگی سه روز هم از موعدت گذشته.

راستش فکر کنم اگه بی بی منفی باشه باردار نیستی. با توجه به اینکه میگی سه روز هم از موعدت گذشته.

میگم شاید لقاح دیر تشکیل شده اخه یهو خونریزی قطع شد اصلا مثل پریودی نبود 

خدا نکنه گلم. بارداری همش درده.منم امروز با ترس و لرز بتا دادم.بتا پایین میگن خارج از رحمه.البته اگ ...

آره درکت می کنم. منم خیلی نگرانم. دردم شدید نیست. ولی نگران خارج رحمی شدم. خیلی برای بارداری زحمت کشیدم. این هدیه خداست.

2740
چرا انقدر نگرانم من؟

نگران نباش عزیزم من دو هفته دلدرد شدید داشتم همش فکر میکردم دارم پریود میشم کلا حوله داغ میکردم رو دلم میذاشتم شبا نمیتونستم بخوایم

اصلا هم شک به بارداری نداشتم چون انتظارشو نداشتم

ولی رفتم بی بی چک گرفتم دوتا خط خیلی پررنگ انداخت باورم نمیشد منم به خاطر اونهمه درد شک به خارج رحمی داشتم رفتم سونو ازمایش نرفتم 5 هفته نشون داد

الکی خودتو نگران نکن من حتی لکه بینیم داشتم ماه 5 فقط ساک بارداری نشون داد دکتر سواد نداشت گفت 50 50 دل نبند درحالی که تحقیق کردم 5 هفته همون ساک باید دیده بشه به زور

3 هفته استرس کشیدم تا 8 هفته موندم که باز زود نرم چیزی نشون نده رفتم خیلی خوب بود و قلبم داشت 

نگران نباش گلم خدا بزرگه من خودمم ی سقط داشتم البته ن ب خاطر خارج رحمی ب خاطر حاملگی پوچ و تشکیل نش ...

می فهممت . من دو تا سقط داشتم. ۱۴ ماه بعدش نازایی داشتم، با معجزه خدا باردار شدم.

نگران نباش عزیزم من دو هفته دلدرد شدید داشتم همش فکر میکردم دارم پریود میشم کلا حوله داغ میکردم رو د ...

خدا رو هزار بار شکر 

انشالله خدا بچه ات رو برات نگه داره

آخه بعضی میگن هیچ علامتی نداشتند و ناگهان لک بینی و درد و بعدم لوله شون رو از دست دادند...

من تا الان تقریبا خوبم. بی بی چک مثبت پررنگ دارم و همه علایم بارداری رو م دارم. ولی خب درد خفیف پهلو و زیر شکم هم گاهی هست.