2733
2734

ببخشید اینو میگم همسر من هر شب نیاز داره.و شنیدم ک میگن دخول ببخشید معذرت میخوام حتی با انگشت هم نیاز ب غسل داره.

و من هم موهام خیلی حالت داره و نیاز ب سشوار داره و گرنه مث جنگلی ها میشم

ب خاطر این موضوع ها همسر مو پس میزنم.

یا غسل نمیکنم ک نمازمو از دست میدم.

و زندگیم پر مشکله ب خاطر دوری از خدا.

شما بگید چکار کنم

اگ هر روز هم برم حموم و سشوار دیگ موهام از بین میره چکار کنم 

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 

🙄🙄🙄

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موهاتو کراتینه کن البته ضرر داره

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

واااا

اولا با انگشت غسل نداره

بعد هم غسل واجبه عقبش ننداز

بهدتر هم به موهات سرم مو یا روغن بزن بعد سشوار کن تا کمتر آسیب ببینه

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2738

بعد از حمام ...موها که هنوز خیس...آنتی فریز سینره بزن...قیمت عالی..کیفیت عالی...موها وز نمیشه ..شبیه گربه جنگلی و سیم ظرفشویی هم نمیشه موهات

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

یه روز در میون سشوار کن 

خو شبیه جنگلیا باشی کمتر سراغت میااد 

هر روز خوشگل کنی که نمیشه دو بار سه بار تو هفته باید به خودت برسی

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

منم همین مشکلو داشتم

شوهرم خیای ناراحت میشد. میگفت این نماز تو اصلا قبول نیست وقتی منو اینجوری تو تنگنا میزاری. میگفت برم زن مردمو دید بزنم خوبه؟

وقتیم که به دل اون راه بیام. اون وقت نمازم میمونه. دوروز نماز نخونم دیگه نمبخونم

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
2706