2733
2734
عنوان

مادرم گفت از خونم برو.مادر خودم بیرون کرد ازش متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 5061 بازدید | 160 پست

سالها با یه بچه توی یه اتاق زندگی کردم منت نکشیدم اول که از شهر غریب اومدم شهر خودم رفتم خونه بابام خواهرم یک ماه تحمل نکرد رفتیم توی یه اتاق اجاره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عروسی کردین  چند وقته  حتما برین یه جای کوچیکم شده  میخواین تا دو سال اینجورز زندگ ...

۳ ساله دارم اینطوری میگذرونم هی مادرم فوش میده میگه برو خونه مادرشوهره فلانت

منم شرایطش رو ندارم برم اونجا

2731

خون گریه کردن نداره برید خونه اجاره کنید

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا

خانوم من پسرم 

خب چرا خونه اجاره نمیکنی؟ برین شهری دیگه؟ طلاهاتون وسایل خونه بفروشین خونه کوچیک ۱۵متری اجاره کنید بهتر از اینهذ

شوهرت بره سرکار الان رستوران کارگر ساده  ۲تومن بهش میدن 

یعنی چه رفتین اونجا .اخه تا کی؟ شوهرت ببخشید عرضه نداره؟ معلوله؟ یعنی چه اخه 

باید نهایت تلاششو بکنه و یه خونه به هر قیمت شده اجاره کنه ولو ۲۰متر اصلا 

خانوم من پسرم  خب چرا خونه اجاره نمیکنی؟ برین شهری دیگه؟ طلاهاتون وسایل خونه بفروشین خونه کوچی ...

شوهرم ۲ سال سرباز بود الان زمین خریده بهش گفتم تحمل میکنم پولاتو بریز تو زمین

الان روز ب روز خانوادم بدتر میشن

الان هیچی پول نداریم

خانوم من پسرم  خب چرا خونه اجاره نمیکنی؟ برین شهری دیگه؟ طلاهاتون وسایل خونه بفروشین خونه کوچی ...

افرین حرف دل منو زدی 

🌚ایــن جا را خــراش بـده   ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒             تا امـضامـو ببیـنیـے😐
هه بچگیم چی؟من اون روزم بد اخلاق بودم؟یه چیزایی توی بچگیم دیدم ک اگه بگم خودتون میگین خودتو بکشی بهت ...

بنظرم برو خونه اجاره کن که بیشتر از این اذیتت نکنن بعدشم گذشته رو فراموش کن.

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢
۳ ساله دارم اینطوری میگذرونم هی مادرم فوش میده میگه برو خونه مادرشوهره فلانت منم شرایطش رو ندارم بر ...

مادرت بسیار تند و ور از ادب صحبت میکنه ولی حرف حق رو میزنه تا حدودی

اصلا دور از باوره بخوای پنج شش سال خونه یه نفر زندگی کنی

خونه اجاره کنید ... ازدواج یعنی مستقل شدن اگر خونه پدرومادرا میخواستین بمونین چرا ازدواج کردید؟

شوهرت کاری نمیکنه واقعا؟

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
هیچ وقت باهام مهربون نبودن مثل یه پسر بزرگ شدم  همیشه منو کشتن همیشه تو ذوقم زدن ابروم‌ رو ریخ ...

بخدا برید تو پارکینگ زندگی کنیدبهتره

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست
2706