2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان عاشق شوهرم نیستم .ولی دوسش دارم .تو زندگی خیلی مشکلات دارم سهیلا جون ولی لحضات خوبم دارم
درسته که کمه ولی هست و وجود داره.
زمان وازدواج مخصوصا اگر انتخابت درست باشه باعث میشه فراموشش کنی
هیچ وقت فکر نمی کردم بتونم عشقم و فراموش کنم .ولی خود به خود فراموش میشه
غصه نخور
منم هنوز دلیلش و نفهمیدم. ولی عشق شیرینه خیلی زیاد.ومن می خوام این عشق و با مادر شدن دوباره به دست بیارم .ابته هر زمان که خدا خواست و مادر شدم.باور کن فراموشش میکنی
این حرف یک نفر داره بهت میگه که وقتی شنید عشقش ازدواج کرده بی هوش شد وبعدش چقدر حالش بد بود تا چند سال گریه کردم .ولی الان گریه هام حتی یک قطرشم برای اون نیست
2728
اره عزیزم چقدر از حبفت خوشم اومد (سومی باهاله)شاید معدود ادمایی مثل تو پیدا شدن که به جای نصیحت که ببخشش و بخشش ازبزرگانه-درکم کردن و بهم حق دادن
مرسی ازت
ایشالاکه برای همون طرف هم این اتفاق خوب(امضای من) بیفته
حالم خوب است اما دلم تنگ آن روزهایی است که می توانستم " از ته دل بخندم"
2740
خب میدونید چیه من به یه چیزی اعتقاد دارم اونم اینه که خدا نمیاد انگشت کنه تو چشم طرف و چشمش و دراره که تقاص گناهایی که کرده پس بگیره تو همین دنیا ذره دره اون ادمی که دل شکسته باید تاوان پس بده..
نه شاید منظورم و بد رسوندم این اتفاقات یا تاوانه یا امتحان و ما قدرت تشخیصش و نداریم ولی قطعا کسی که کلی اشک و زاری دنبالشه یه جوری که اون طرف هم بفهمه همه رو پس میده..

ببخش دوست عزیز منظورم شما نبودید..کلی گفتم..
2706