2733
2734
عنوان

هفته ۳۰ بارداری ام ،بچم خییلیی پایین لگد میزنه خطرناکه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 29 پست
عزيزم ني ني اولتونه ؟ 😂😂😂 كي تاريخ زايمانتون و زدن ؟ 

نه دومیه تاریخ والا چون سزارینم سی و نه هفته بر میدارن تو برگه سونو ک زده دوم سوم خرداد ولی خب من سیو نه هفته بر میدارم ک میفته اردیبهشت

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
شما ترش نميكني ؟ رفلاكس معده امونمو بريده 

چرا ولی خیلی کم هر وقت اینطوری شدم خیار میخورم بهتر میشم ولی تا دلت بخواد سنگین شدم درد دارم پا کمر شکم واژن خیلی اذیتم

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
اخه تا دیشب تو پهلو هام بود الان یکم با شوهرم بحث کردیم عصبی شدم .حرص خوردم.گریه ام کردم.بعدش همش پا ...

من حرکتای دست دخترمو پایینترین قسمت حس میکردم پاهاشم بالای شکم 

دیگه خودت حساب کن یه جنین ۳۳ هفته تو شکمت هر جوری ام باشه یا دستش یا پاهاش پایینترین قسنت شکمت قرار میگیره

🔵🔵🔵وزن اولیه 
مرسی عزیزم ک جوابمو دادی تورو خدا واسم دعا کن 

نترس گلم.فقط وقتی درد و خونریزی یا آبریزش داشتی باید پیگیر بشی.خواهرم زیاد راه رفته بود دو تا لک دید رفت بیمارستان گفتن چیزیت نیست برو استراحت کن.

ایشالله که سلامت میاد بغلت😚😚😚

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
چرا ولی خیلی کم هر وقت اینطوری شدم خیار میخورم بهتر میشم ولی تا دلت بخواد سنگین شدم درد دارم پا کمر ...

درد واژن و دنده خيلي دارم ؛ من ميترسم از زايمان نميدونم چيكار كنم ؛ وحشت دارم از اتاق عمل از اون طرفم از طبيعي مثل چي ميترسم 😭

2706