2733
2734
عنوان

فکر کنم توایرانم باید اینطوری برخورد کنن تامردم بمونن توخونه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2172 بازدید | 67 پست
خرجمون رو بدن به والله اگه از خونه بیایم بیرون

به قول شوهرم میگه اگه دولت خرج مردموهم میداد به جای اینکه بشینن خونه میگن آخ جون خداپول رسوند بریم شمال صفاسیتی😏

خدایا مادرم وبرامون حفظش کن الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو هربستان سعودی هم حکومت نظامیه ای کاش برای ایرانم همین بود

تو هم فیلمش دیدی چ قشنگ صبحونه کامل نهار کامل چقدر عالی رسیدگی میکردن من مال کویت دیدم 

♥️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ♥️
2731

شوهرم فردا باید بره سر کار

خوب اداره ها رو تعطیل کنن،به مردم برسن،ما نمیریم بیرون

میخوان بندازن گردن مردم چون خودشون نمیخوان قرنطینه کنن

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است❤                                                                                                       سهراب سپهری     😍
تو ايران نميخواهند مردم تو خونه بمونند  از ٦ اداره ها مثل اينكه باز ميشه و همه مردم دوباره مير ...

واقعا نمیشه همه جاها تعطیل شه 

ولی خداییش فروشگاه های لباسو لوازم خانگی و اینجور جاها رو باید تعطیل کنن 

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
به قول شوهرم میگه اگه دولت خرج مردموهم میداد به جای اینکه بشینن خونه میگن آخ جون خداپول رسوند بریم ش ...

خب اونوقت میتونن دیگه نذارن بیان بیرون

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
به قول شوهرم میگه اگه دولت خرج مردموهم میداد به جای اینکه بشینن خونه میگن آخ جون خداپول رسوند بریم ش ...

دقیقا 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
2738

نمیکنن قرنطینه کامل چون بودجه ندارن ناهار شام بیارن ما کوفت کنیم

بابا من هیچی نمبخوام دو هفته‌ای قرنطینه بکنن اوکی میشه من نون پنیر با بچه‌ها م میخوربم

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

پس این داروش چی شد ؟

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 

دقیقا😂

بعضی وقتا احساس میکنم نقش سیامک انصاریو تو فیلمای مدیری دارم😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
نمیکنن قرنطینه کامل چون بودجه ندارن ناهار شام بیارن ما کوفت کنیم بابا من هیچی نمبخوام دو هفته‌ای قر ...

دقیقا همینه،حالا هی میرن از مسافرت مردم گذارش میگرن،که بگن تقصیر مردمه،ما که میگیم بمونید خونه

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است❤                                                                                                       سهراب سپهری     😍