2737
2739
عنوان

کسی تاحالا خودش خامه درس کرده واسه کیک خامه ای, یارولت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 19 پست
وای ممنونم ازت پس خامه اینجوری خوب میشه؟ شل نمیشه؟ ی پاکت واسه کیک چن کیلویی کافیع؟

خواهش میکنم گلم 

ماچون زیادخامه نمیخوریم واسه کیک ۱کیلویی ۱پاکت کوچیک ۲۰۰گرمی کافیه یه خورده هم پف میکنه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل خامه قنادی که نمیشه درسته؟ میشه برای نون خامه ای از این دستور استفاده کرد؟

آره مثل خامه قنادی نمیشه ولی بهتره وخوب درمیاد

آره میشه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2728
من وسط کیکو تزیین کنم روشم تزیین کنم کم نمیاد؟

واسه ماکه اندازه درمیادچون کم خامه میخوریم