2733
2734
عنوان

خوراکیای خوشمزتون 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 173198 بازدید | 1869 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  قربانت سال نو مبارک ❤ اونم خوبه داره خونه رو منهدم میکنه😂

عزیزم زنده باشه سال نو شماهم مبارک انشاالله بهترین سال واسه شما وعزیزانت باشه 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
به به رسپیشو بده😍😍😍

کف یه قابلمه سنگ ریختم

سیب زمینی رو شستم حسابی و چیدم روی سنگها

بعد که پخت حلقه حلقه پرش زدم و روشون مخلوط کره و نمک و فلفل و پودر سیر و شوید مالیدم و پنیر پیتزا ریختم، گذاشتم تو مایکرفر 

عاااااااااالی بود

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2731
خداروشکر انشاالله که همیشه خوب وسلامت باشی منم خوبم خداروشکر 

قربونت😍

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
کف یه قابلمه سنگ ریختم سیب زمینی رو شستم حسابی و چیدم روی سنگها بعد که پخت حلقه حلقه پرش زدم و روش ...

عزیزم نمک هم بریزی حسابی تنوری میشه

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2738
صبونه😋 بازم خودم درستش کردم

به به اون توی فنجون چیه

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
دیروز این سیب زمینی تنوری رو درست کردم طعمش معرکه بود    

امضات عاااالیه🤣🤣🤣🤣

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
😃😃😃😍

جووووون😍

ساعت۳ شب خودم درست کردم😂 چیپس خونگیه

کریم تو مسلمون نیستی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️