2737
2739
فروی و ومهان و کلر منفی شدن باز. همچنان نگه داریم؟

کلر را سعی کنید 89000 ریال فردا اول صبح بذارید فروش.ومهان 12000 ریال بذارید فروش.

فروی را نگه دارید.هر کدام فروش نرفت عجله نکنید.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
کلر را سعی کنید 89000 ریال فردا اول صبح بذارید فروش.ومهان 12000 ریال بذارید فروش. فروی را نگه دارید ...

مرسی عزیزم. حالا اگه کلر رو بلند مدت نگه دارم نظرت چیه؟

از خواب چو برخیزم؛ اول تو به یاد آیی... مولانا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیروز فروی رو دوباره خریدم 4130 تومن 

باید صبر میکردی 3850 میخریدید اما بازم برای میان مدت خوبه.فروی تا حدود 3850 پایین میاد و دوباره میگن تا 4500 بالا میرود.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
مرسی عزیزم. حالا اگه کلر رو بلند مدت نگه دارم نظرت چیه؟

بعضی ها میگن بلند مدت هم ممکن است تا 12000 تومان بالا برود.چون شیمیایی است.

2731

سلام رفیقی که نمی‌شناسمت
من به خاطر تاپیک هات بهمن ماه وارد بورس شدم تا الان 535 تومن سود کردم. خیلی ممنونم ازت برات دعا می‌کنم به هرچی می‌خوای برسی
من قبلا تعلیق شدم و آیدی قبلیم coctusinforest بود. کاربر جدید نیستم ولی این مدت نشد بیام ازت تشکر کنم. واقعا متشکرم  
حالا بیا بگو نظرت در شپنا و زهراوی و الحاوی چیه؟

یه دختر جنگجو. یه کاکتوس که میون کلی گل ِ گل‌خونه‌ای بوده و می‌خواد مستقل بشه! اینم از من...
ی سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم جواب بدین.گفتین معمولا عرضه ها رو کوتاه مدت میفروشین وقتی منفی شدن ب ...

تو فرادرس سرچ بزن نوسان گیری.
آموزش خیلی خوبی در این حوزه داره.

یه دختر جنگجو. یه کاکتوس که میون کلی گل ِ گل‌خونه‌ای بوده و می‌خواد مستقل بشه! اینم از من...
2738

یه سوالی، الان من برم کارگزاری کد بگیرم؟ یه ماه دیگه می‌تونم معاملات رو شروع کنم؟
(الان به اسم مادرم از مفید کد دارم.) ولی می‌خوام از آگاه برم بگیرم. 

سلام.عصرتون بخیر. من به توصیه شما،چند ماه پیش کارگزاری آگاه ثبت نام و کد بورسی گرفتم،از اون موقع تا ...

اگاه و دانایان پارس افتضاحن

محصولات فلورماراصل اینستاگرام flormar.original ادرس کانال تلگرام flormaroriginal
2706