2733
2734
عنوان

ته دلم بدمم نمساد شوهرم سیگاری شه

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 51 پست

منم عاشق سیگارم ولی فقط براخودم،ولی قلیون وپیپ دونفری میکشیم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
منکه اصلا مشکلی ندارم واسه چیش گریه کردی خوو

بوش بهم میخوره حالت تهوع میگیرم سر درد بدی میاد سراغم اصلا نسبت به شوهرم بخاطر سیگار سرد شدم اصلا بهش حسم از بین رفت. لباساش همه بوی گند میدن. مخصوصا که میره روش ادوکلن میزنه أه 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه شوهر انقد مثبت

نمیدونم

ولی برام جذابه سیگار کشیدنش 

خیلی زیاد خوشم میاد ولی لعنتی اصلا نمیخواد میگ بدم میاد

یکمم عذاب وجدان دارم میترسم بخاطر من سیگارس شه

گیر نمیدم

2731
بوش بهم میخوره حالت تهوع میگیرم سر درد بدی میاد سراغم اصلا نسبت به شوهرم بخاطر سیگار سرد شدم اصلا به ...

بابا خیلی سخت میگیری شوهرم هر وقت میاد براش جاسیگاری و فندکشم میارم براش مشکلی هم ندارم

منو شوهرم هروقت میریم مسافرت یا شب گردی میخره میکشیم دوتایی ، خیلی کیف میده، میزاره هرکاری ک دلم بخواد باهدش تجربه کنم از قلیون سیگار گرفته تا مشروبو...🤪😍

چندبارم سیگار برگ حریده تو خونه کشیدیم😋 ولی خودش اصلا سیگاری نیس مطمئنم اگ بود منم میکشیدم همش🤣🤣🤣

لطفا اگ مخالف این کارید نظرتون رو واس خودتون نگه دارید🤐

سپاس😌

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
2738
بابا خیلی سخت میگیری شوهرم هر وقت میاد براش جاسیگاری و فندکشم میارم براش مشکلی هم ندارم

اگه اذیتم نمی‌کرد والله منم سخت نمیگرفتم. ده بار دید بال آوردم ولی حاضر نیست حتی یکبار بخاطر من نکشه و یا کم کنه کلا برام منفور شده. 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
منو شوهرم هروقت میریم مسافرت یا شب گردی میخره میکشیم دوتایی ، خیلی کیف میده، میزاره هرکاری ک دلم بخو ...

من خودم بدم میاد حالم بد مشخ دوس د اوننم مسگ حالم بد مبشه نمیخوام

اگه اذیتم نمی‌کرد والله منم سخت نمیگرفتم. ده بار دید بال آوردم ولی حاضر نیست حتی یکبار بخاطر من نکشه ...

من با سیگارش مشکل ندارم اما اون عوضی تا الان پی ولگردی و عیاشیه خستم کرده ای خدا کاش بمیرم انقد بدبختی نکشم