2733
2734

بچه ها حالم خيلي بد شد...

قلبم داشت از حركت وايميستاد رنگم شده بود گچ ديوار

ولي اون لحظه دلم نميخواست بميرم

چون مامانم ديگه مهربون شده بود...

دوستم داشت😔

ولي دوباره شد مثل قبلش...

كاش كرونا ميگرفتم تاحالا مرده بودم...

اون لحظه حس ميكردم اگه نباشم خانوادم ناراحت ميشن..

از قولي كه به نامزدم دادم ناراحت بودم...

ولي حالا فهميدم كه هيچ كدوم از اينا مهم نيست

كاش واقعا بميرم

حاضرم جاي يكي كه قراره بميره من برم😊

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم شما حتما پیش یه روانشناس برو این همه خودتو اذیت نکن 

چه فايده😔

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
2738
چه فايده😔

حتما فایده داره که میگم برو این همه نا امیدی خوب نیست. می تونی یکمم با نامزدت راه بیای اونم گناه داره منم بابام پول داره از شیر مرغ تا جون آدمیزاد جلو دستم بود الان که ازدواج کردم اینجوری نیست داریم وضعمون خداروشکر بد نیست  هرچیزی بخوام در حد توان برام مهیا میکنه منم خواسته های نامعقولمو گذاشتم کنار چون شوهرمو دوسدارم خدارو شکر مرد خیلی خوبیه دل به دلش دادم باهاش راه اومدم الان عاشقشم می پرستمش. توم با نامزدت راه بیا اقده های گذشتت رو بنداز دور و زن زندگی شو هی بمیرم بمیرم که نشد زندگی یکم خودت رو عوز کن 

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم🥀🥀🥀
حتما فایده داره که میگم برو این همه نا امیدی خوب نیست. می تونی یکمم با نامزدت راه بیای اونم گناه دار ...

راست ميگي❤️

ولي فعلا كه تو خونه ي اينام اذيتم ميكنن😢

خب حالاماچیکارکنیم.؟😥😰😢😨

با شما نبودم

دعوت نامه داده بودم؟

راست ميگي❤️ ولي فعلا كه تو خونه ي اينام اذيتم ميكنن😢

اهمیت نده اگه میدونی نمی تونی از توقعات چشم پوشی کنی خودت آستیناتو بالا بزن ودست به کار شو یه کاری واسه خودت دستو پاکن که انقد به نامزدتم فشار نیاد و چیزاییم که می خوای تهیه کنی با نا امیدی که کاری نمیشه کرد 

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم🥀🥀🥀
اهمیت نده اگه میدونی نمی تونی از توقعات چشم پوشی کنی خودت آستیناتو بالا بزن ودست به کار شو یه کاری و ...

نميتونم فعلا برم سركار😭

ولي دارم شرايط سركار رفتنو جور ميكنم