2737
2739

دو سال عقد بودیم 3 ساله عروسی کردیم 9 ماه قبلشم دوست بودیم زندگی ما بیشترش جنگ اعصابه چون اصلا بهم نمیخوریم. 

اما همو دوست داریم و وابستشم که نتونستم درست تصمیم بگیرم 

و عصبیه خیلی دنبال شره هر حرفی رو تبدیل به دعوا میکنه دست بزن داره بد دهنه خسیسه خلاصه این بار هزارمسه مثلا زده گوشیشو شکسته منم بریدم دیگه.

حالا با این چیزی که گفت چطور زندگی کنم؟

اين كه چه تصميمي بگيري به خودت بستگي داره

امااينكه به خاطرحرف يه فالگيربخواي تصميم بگيري اشتباه محضه

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا فالگیرم نمیگفت فکر نمیکنی تا وقتی بچه نداری جدایی بهتره

اونم مرد عصبی که دست بزن داره و خسیس و فحاشه؟

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2728
والا فالگیرم نمیگفت فکر نمیکنی تا وقتی بچه نداری جدایی بهتره اونم مرد عصبی که دست بزن داره و خسیس و ...

خدایی شوهرا شما فحاش نیستن؟ این اینطوری با من میحرفه من فکر میکنم همه مردها وقتی عصبی میشن حتما بد دهنی میکنن

خدایی شوهرا شما فحاش نیستن؟ این اینطوری با من میحرفه من فکر میکنم همه مردها وقتی عصبی میشن حتما بد د ...

من که شوهر ندارم ولی تا حالا ندیدم بابام از گل نازک تر به مامانم بگه

نه دعوایی نه چیزی

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
من که شوهر ندارم ولی تا حالا ندیدم بابام از گل نازک تر به مامانم بگه نه دعوایی نه چیزی

آره بابا خودمم نگفته اونوقت مادرشوهرم بهم میگه همه مردها زنشون رو میزنن دروغگو که من تحمل کنم.

2738
آره بابا خودمم نگفته اونوقت مادرشوهرم بهم میگه همه مردها زنشون رو میزنن دروغگو که من تحمل کنم.

جای فالگیر برو و از مشاور خوب کمک بگیر

فکراتو بکن ببین شرایط جدایی داری،،، جدایی یه بخشش خوبه،، بعدش تنهایی داره،،، آوارگی داره،،، مردایی که دنبال فرستن میان سراغت،،،،،،، آگه واقعا با جدایی بهتر زندگی میکنی تا بچه دار نشدی جدا شو،،،،، اولشم برین پیش مشاور بعد اگه نشد بسازین دست به کار شین

اگه همه راه ها رو رفتی و نتیجه نداده جدا شو

اگه نه که نه

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...
2706