2737
2734

من برای خودم یکی بود تو دبیرستان... خیلی زیاد کتاب میخوند و فیلم میدید.. خوشگل بود هیکلش عالی. درسش خوب بود ورزش هم بدمینتون تو تیم استان بودو.. خیلی ادم اگاهی بود توی همه مسائل یعنی تو همه چی مطالعه داشت. عقاید سفت و محکمی هم داشت فمینیست هم بود. اگه توجه کرده باشین دخترا عمدتا میشینن راجب مسائل مزخرف و پسر و اینا با هم حرف میزنن. با این میشستیم کلی وقت راجب عقایدمون، و هدفامون تو اینده حرف میزدیم و کتاب و فیلم نقد میکردیم. حیف که راهمون از هم جدا شد خیلی وقته ندیدمش. الان ترم ۲ پزشکیه. واقعا لایق قبولی بود. اثرشم رو من این بود که کلی کتاب خوندم از نویسنده های خوب و یه سری ارزش های فکری تو اون سن پیدا کردم که خیلی خوب بود برای همون موقع. من اون موقع نزدیک بود یه رابطه با یه پسری شرو کنم و بدون اینکه مستقیم اصن بحث شه راجبش، باعث شد کلا همه چیو ول کنم و بچسبم به درسام.

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊

معلم دوران راهنماییم که یه خانمی بود کیلویی نمره میداد کسیو که دوست داشت نمره میداد کسیو دوست نداشت خودشم میکشت نمره نمید اذ الانم معلم آبجیمه دوست دارم برم بهش بگم اینقدر ادا در نیار حلالت نمیکنم

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

خواهر شوهرم

استاد ترم یک دانشگاه

ک با پدرسوخته بازی منو زن داداشش کرد

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناظم ها و معلم هایی که بچه ها رو کتک میزدن 

خیلی ناجور 

احساس میکنم خیلی رو من تاثیر گذاشته 

واقعا چی با خودشون فکر میکردن 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2728