2737
2739

دیگه واقعا خسته شدم هر طور دلشون می خواد رفتار می کنند بدترین حرف ها را می زنند توقع احترام دارند. سر سال نو زنگ زدیم به برادرشوهرم که تبریک بگیم ان تو یه شهر دیگه است چندین بار دعوتش کردم نیومده برگشته به من می گه تو می دونی نمی تونم بیام برای همین دعوت می کنی برگشتم بهش گفتم از صمیم قلب گفتم بعد هم من از ۳ ماه پیش دعوت کرده بودم برای سال نو . از آن طرف مامان بابای بیشعورش می گن خانواده ما رسم داریم سال نو همه دور هم باشیم خیلی ناراحت شدم چون کرونا دست من نیست بعد هم اگر به جمع شدنه منم خانواده دارم . بس که بهشون رو دادم فکر می کنند خانواده ندارم من و آنها تو الویت هستند خیلی عصبانیم راه می رند خانه پسرمه پسرمه راه می اندازند منم دیگه خسته شدم گفتم من کلفت نیستم مامان و بابات بیان اینجا بعد هم جای تشکر برن ۱۰۰۰ تا حرف پشت من بزنند

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متوقع و خودخواهن چون مابچشون نیستیم

مگه مامان بابای ما با شوهرهای ما اینطوری برخورد می کنند نفهمی هم حدی داره 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 
2731
چند ساله ازدواج کردی سرسنگین شو باهاشون

من ۳ ساله ازدواج کردم دست بر نمی دارند هر کاری می کنم خیلی ببخشید یه زری باید بزنند خسته شدم با شوخی و خنده هم حرفشون را گاهی می زنند خستم کردند تا می ام خوب شم باز یه کاری می کنند حالم ازشون بهم بخوره 

2738
همشون همینن سرسنگین شو ومحل نده 

پدرسوخته ها کم محلی هم زیادشونه باید بهشون اصلا محل نداد انگار وجود ندارند عین غریبه ها خفه شدم بالا انگار تخم طلا زاییده زنیکه ( ببخشید خیلی خیلی عصبانیم )

مگه مامان بابای ما با شوهرهای ما اینطوری برخورد می کنند نفهمی هم حدی داره 

شعورشون درهمین حده 

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.

متوقع بودن خانواده شوهر  

@نی_نی_یار_5‍ 

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_3    

لطفا این تاپیک من را پاک کنید احساس بدی دارم ممکنه لو برم ابروم در خطره