2733
2734
عنوان

خانومایی که می خواستن از شوهرشون جدا بشن ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 9448 بازدید | 55 پست
حالا هم خیلی خوشحالم که ازش جدا هستم....................نمیدونی چه لذتی داره آدم دوران بارداریش رو پیش مامانش و خانوادش باشه......................

***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
شوشوی منم نه معتاده نه دست بزن داره نه هوس بازه نه بیکاره...................

فقط بی نهاین بی اراده است...............بچه است...............ننش مخشو میخوره..............منم ازش متنفرم..........
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم نظر خودم رو میگم......در صورتی که بچه داری جدا نشو...دختر عموم با هزار بدبختب مهرشو گرفت و جدا شد ولی بچه اش تا چشم بهم بزنه شده 7 سالش و مال پدره....ادم هر چی ببینه دوری بچه اش رو نبینه....غیر قابل تحمله....به این موضوعم فکر کن....الهی هر چی صلاحته پیش پات بزاره خدا
سلام دوستای عزیزم
میشه مباحث این تاپیک را ادامه بدین و رامیسا جون بگو در چه وضعیتی هستی؟

میدونم نمیشه در مورد همدیگه از تجربه ها استفاده کنیم چون هر کسی مشکلاتش مخصوص خودش هست ولی حداقل میتونیم یه خطی از همدیگه بگیریم

منم خیلی مشکل دارم از 5 ماهگی یک ماهه خونه مامانم هستم
من زندگی خیلی عجیب و غریبی دارم خودم احساس میکنم تا آدم شوهرای از خدا بی خبرم سر نمیکنن تو زندگیم و خودم هم یه کم صبرم را بالا میبرم زندگیمون اینقدر شیرینه که حاضر نیستم با هیچی عوضش کنم

ولی وقتی هم دعوا میشه اساسی میشه
دعوای آخر باور کنین داشتیم همدیگه را میکشتیم که من از خونه زدم بیرون

من واقعا نمیدونم مشکل از کجاست بیاین راهنمایی کنین
2731
سلام رامیسا جان
گلم من وقتی که تصمیم قطعی گرفتم که از شوهرم جدا شم فهمیدم که باردارم
اولش خواستم بندازمش ولی این کارو نکردم
ولی الان که پسرم به دنیا اومده خدا رو شکر میکنم که نه تنها از شوهرم جدا نشدم بلکه یه پسر دوست داشتنی دارم
گلم حتما در اولین فرصت و هر طور که صلاح میدونی به شوهرت بگو
شاید یه کم عوض بشه
البته من اینو گفتم که بدونی همیشه هم اینجور بارداری های یهویی بد نیست
بعضی وقتا میتونه نجات دهنده زندگیت هم باشه
وای سلام بچه های خوب و گل نی نی سایت
اول بگم چقدر خوسحالم که سایت دوباره راه افتاد
دوم از همه اونایی که منو کمک کردن خیلی ممنونم
منم سونو رفتم گفتن پسر شوهر منم خیلی عوض شد .
مخصوصا اینکه داشتم به خاطرش توی دوماهگی نی نی مون رو از دست میدادیم.
ولی فکر کنم هر دوتامون توی بیمارستان به خدا قول دادیم که نی نی مون رو دوست داشته باشیم و به خاطره اون با هم قشنگتر برخورد کنیم.
فافا جان عزیزم چی شد. ولی غصه نخور به مادر شوهرت به شوهرت به همه باید ثابت کنی که تو بهترین مادر دنیا برای نی نیت هستی
آرزو جان و عشق سبز عزیز شما منو به زندگی امیدوار تر میکنید باور کنید هر وقت فشار بهم میاد یاد شما می یفتم ممنون
کوثر جان ببین نمیخوام نگرانت کنم گرچه خودمم اینطوریم ولی حرص و غصه نخور من چند نفر رو میشناسم که یه مشکلاتی مثل من و شما داشتند به شنوایی بچشون شدیدا لطمه زده بود.
یکی نیست بیاد خودم نصیحت کنه که داشتم نی نی مو از دست میدادم!!!!!!!!!
ولی من نمیتونم شوهرم رو به خاطره کارایی که کرده و کارایی که نکرده و باید میکرده ببخشم خیلی ازش ناراحتم و هنوزم خیلی غصه می خورم .
واقعا نمیدنم چی کار کنم .قرآن میخونم یادش می یفتم . نماز میخونم. وقتی کار میکنم.
من باید چطوری شوهرم رو ببخشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام رامیسا جون..الان تاپیکتو خوندم نمیدونی وقتی دیدم آخرش به جاهای خوب ختم شده چقدر خوشحال شدم..خدا رو شکر..انشالله همیشه خوشبخت در کنار هم و بچتون زندگی کنین...عزیزم برای کنار اومدن با خاطرات تلخت پیش یک مشاور خوب برو خیلی بهت کمک میکنه..برای بعد از اینت هم خیلی مفیده حتما این کارو بکن...خوشبخت باشی عزیزم
ramisa یه پیشنهاد دارم اگه همسرت اعتیاد داره ببرش یه کمپ ترک اعتیاد . البته میدونم تاثیره آنچنانی نداره اما باز از هیچی بهتره . برات دعا میکنم . مشکلت رو خوندم خیلی ناراحت شدم . نمیدونم حدسم درست بو یا نه اما NAیکی از راهای بهبودی هستش که علاوه بر مشکلاته جسمی شخص مشکلات روانی و خانوادگی رو هم بر طرف میکنه . البته دوباره میگم اگه خوده شخص نخواد هیچ چیز و هیچکس نمیتونه کاری کنه . کاش قبل ا ز بارداریت بیشتر فکر میکردی . خیلی از مردها حتی با وجوده نداشتن این مشکلات باز هم برای زندگی قابل اعتماد نیستن چه برسه به این که مشکلات روانی هم داشته باشند . برات آرزوی صبر میکنم . خیلی سخته اما خدا همیشه با ماست .