2737
2734
عنوان

اولین کاری که با رفتن کرونا میکنید چیه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 61 پست
ای خداااا😂😂😂😂😂😂

دركم كن😣😣😂

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘

خودمو تو گِل میپِلِکونُم 

؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم،‌ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وسواسی گرفتم و توهم توطئه دارم فک نکنم باور کنم😁😁

لایک 

امضات رو ندیدم شرمنده

patrickcormac سابق هستم که به لطف آدم های بی جنبه تعلیق شدم . مرد هستم Uphold the principles our order Never share your secret Do so til death .... I am shay patrick cormac Templar of Colonial of the American Rite MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US ALL
2731

من اگه کرونا بره اولین کاری که میکنم میرم دست بابامو میبوسم بغلش میکنم از بغلش تکون نمیخورم ایشالللللهههههههههه

اشکام جاری شد با این نوشته ام 

امروز رفتم خونشون نتونستم بوسش کنم تا بیام بغض کردم

عشقم خدااااا. و همسرم. و دخترم. دوستتون دارم
2740

ایشالله زودتر تموم شه

از پارسال دلم هوسم کرده اربعین برم کربلا میخاستیم امسال بریم بیاین دعاکنیم این کرونا نحس تموم شه

مسافرت داخل شهری هم میخام برم 

هعععععییی دنیا 

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
بله گلم امروز رفتنی بیمارستان دیدم ائل گلی چ شلوغه بچه هم برده بودن😢

هی .... 

آدمای ... همه جا هستند 

اینجا تهران همه دارن میرن مسافرت 

فقط می تونم بگم ........ 

حالای جای جاخالی هر چی دوست داری بزار   

patrickcormac سابق هستم که به لطف آدم های بی جنبه تعلیق شدم . مرد هستم Uphold the principles our order Never share your secret Do so til death .... I am shay patrick cormac Templar of Colonial of the American Rite MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US ALL
ایشالله زودتر تموم شه از پارسال دلم هوسم کرده اربعین برم کربلا میخاستیم امسال بریم بیاین دعاکنیم ای ...

عه گفتی کربلا یادم نبود منم دو میلیون وام خونگی گذاشتم دو ماه دیگه قراره باهاش مادر و پدرم و با تور راهی مشهد بکنم

اول از همه سرکار میرم بعد کرونا بعدم فست فود رفتنام سیب زمینیو قارچ و پنیر دلم لک زده تو خونه میخورم ولی بیرون یه چیز دگ اس :) سینما رفتنم که میرفتم :) پاساژ گردیم با دل خوش :) آبمیوه خوردناممممم  کافه رفتناممممممممم  

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :)