2733
2734
عنوان

ریسک متوسط غربالگریی اول

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 52 پست
منم مثل شما ریسک متوسط هستم که بخاطر سنم زده.دکترم گفت هزینه آزمایشها بالاست.چون ریسک متوسط هستی بهت ...

دقیقاسل فریی خیلی هزینه داره منم بایدصبرکنم تاهفته۱۵برم غربالگریی دومم،ریسک شماچندبوده؟چندسالتونه من۲۹سالمه،والااینpappaوmomنمیدونم اونابایدچندباشه کلی گشتم تونت هرکی یه عددیی داره نرمالش نمیدونم چنده اصلا

آیهانم مردکوچیک زندگیمه🧿
عزیزم ریسک من ۱به ۶۰۰بودمرحله دوم رادادم همه نرمال بودمن بخاطرسنم که ۳۲بودریسک زده بود استرس نداشته ...

خداروشکرعزیزم ان شاالله زایمان راحتی داشته باشی وواسه منم دعاکن نی نی سالم باش،این عددpappaوmomروشمامیدونیدبایدچندباش

آیهانم مردکوچیک زندگیمه🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط نگران ریسک متوسط بودم الان استرس اینم گرفتم🙄

ریسکت که اصلا بالا نیست 

برا من ۱ به ۲۹۴ بود و بچه سالمه 

حتی عدد pappa من خیلی کمتر بود بچه سالمه 

کل بارداریم استرسش رو داشتم 

شما ریلکس باش چیز نگران کننده ای نیست 

حتی ریسکت هم بالا نیست معمول زیر ۱ به ۵۰۰ رو سلفری میفرستن بقیه رو میذارن برا غربالگری دوم 

برا من رو یه دکتری خیلی ترسوند له خاطر pappa پایین، ولی خداروشکر موردی نبود

🔵🔵🔵وزن اولیه 
دقیقاسل فریی خیلی هزینه داره منم بایدصبرکنم تاهفته۱۵برم غربالگریی دومم،ریسک شماچندبوده؟چندسالتونه من ...

من چنتا دکتر رفتم ۲ تاشون اصلا به این عدد توجه نکردن یکیشون گفت باید اسپرین بخوری و سونو داپلر بدی

بهر حال هر دکتر یه نظری داره ببین دکتر خودت چی میگه و نظرش چیه

البته میگم برا من خیلی عددش کمتر بود 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2728
2740
دقیقاسل فریی خیلی هزینه داره منم بایدصبرکنم تاهفته۱۵برم غربالگریی دومم،ریسک شماچندبوده؟چندسالتونه من ...

من دارم میرم ۳۵سال ریسکم ۱ به ۷۸۰ هست.الان چون جواب دستم نیست mom رو نمیدونم چند بود منم نرمالش رو پیدا نکردم دکترم هم درموردش هیچی نگفت.ولی بنظرم یه دکتر برو که واست آزمایش بنویسه.شاید بدون نسخه پزشک قبول نکنن و اینکه دکتر بگه چه زمانی بری.من آزمایش کواد مارکر و سونو آنومالی دارم که شاید هرکسی لازم نباشه اینا رو انجام بده واسه همین پیش دکتر حتما برو.هفته ۱۵ یکمی زوده باید دکتر بگه چه زمانی بری

ریسکت که اصلا بالا نیست  برا من ۱ به ۲۹۴ بود و بچه سالمه  حتی عدد pappa من خیلی کمتر بود ...

خداروشکرپس یکم خیالم راحت شدعزیزم

آیهانم مردکوچیک زندگیمه🧿
من چنتا دکتر رفتم ۲ تاشون اصلا به این عدد توجه نکردن یکیشون گفت باید اسپرین بخوری و سونو داپلر بدی ...

من ازاول بارداریی دارم آسپرین میخورم،شماسل فریی دادیدیاغربالگریی دوم؟امیدوارم دکترم زودبرگرده فقط تانشونش بدم بالاخره شایدنظراون یه چیزدیگه باش

آیهانم مردکوچیک زندگیمه🧿
اگه مشکل داشت دکترت بهت میگفت 

دکترخودم که هنوزنشون ندادم ولی نشون یه متخصص دادم چیزیی اصلاراجع به pappaنگفت فقط ریسک ام روگفت

آیهانم مردکوچیک زندگیمه🧿
بااین

واقعااین اعدادگیج کننده هستن والاغربالگریی میدیم تاخیالمون مثلاراحت بشه ولی بیشتراسترس بهمون میدن،من واقعاریسکم بالانیس ولی نمیدونم چرااینطوریی شدحتی پرستارآزمایشگاه گفته بودبیادهمینجاغربالگریی دوم روتکرارکن هفته۱۵

آیهانم مردکوچیک زندگیمه🧿
من دارم میرم ۳۵سال ریسکم ۱ به ۷۸۰ هست.الان چون جواب دستم نیست mom رو نمیدونم چند بود منم نرمالش رو پ ...

قبل آزمایش که حتمامیرم پیش دکترم تاببینم اون چی میگه ولی همه میگن باید۱۵هفته برم آزمایش دومم روبدم،اصلافکرنمیکردم غربالگریی اینهمه استرس آورباش،برام دعاکنیدچیزیی نباش وسالم باش

آیهانم مردکوچیک زندگیمه🧿
2706