2737
2739

من باردار بودم و سقط کردم بتای من کاهش پیدا کرد مجدد بعد دو هفته بتا داره میره بالا تا دیروز که دوباره کاهش پیدا کرد از 500 شد 250

امشب یکهو درد شدید زیر شکم گرفتم یک انقباض خیلی شدید مثل زایمان که نمی تونستم تکون بخورم تا دو ساعت داد میزدم از درد نمی تونستم تکون بخورم 

الانم تمام عضلات شکمم گرفته یک لخته انداخته نصف ناخن در اومده

ولی چند روزه همش لکه بینی دارم و خونریزی ندارم

احساس کنم یک ثانیه درد زد به شونم

بنظرتون برم بیمارستان خارج رحمی یا نه چون سقط شد اینجوریه دردش ؟؟:

هر اتفاقی براتون افتاد صبور باشید،حکمت خدا رو می فهمید..🙂

عزیزم احتمالا بقایا داری. یه سونو بده معلوم میشه

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
احتمالا جفتو دفع کردی،منم جفتو که میخواستم دفع کنم همینطوری شدم

تمام عضلات شکمم گرفته ؟

اگ سقط نرم بیمارستان

میترسم خارج رحمی باشه ..

2740
فکر کردم قبلا دفع کردی،الانم بقیشو دفع کردی

نمیدونم شما رفتی دکتر یا نه ؟

من بتام اومد پایین باز دو با ه رفته بود بالا که باز دیروز کم شد

امروزم یکهو شدید شد دردم بدنم لرز کرد موهای بدنم سیخ میشد الان عضلات بدنم گرفته و درد زیر شکم

بنظرت خارج رحمه یا نه سقط شده؟

آخه خونریزی ندارم در حد لکه اس

بااین حجم درد شاید خارج رحمیه؟؟

اره اگه دردت شدیده برو حتما

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
نمیدونم شما رفتی دکتر یا نه ؟ من بتام اومد پایین باز دو با ه رفته بود بالا که باز دیروز کم شد امرو ...

من رشدش متوقف شده بود و چون شیاف استفاده کرده بودم جاش سفت شده بود،به خونریزی نیفتادم،دیگه بیمارستان بستری شدم برام شیاف سقط گذاشتن واژن سقط کردم

2706