2733
2734
عنوان

خانومایی که توخونه تردمیل دارین راضی هستین؟توصیه میکنین بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6151 بازدید | 24 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سلام
من یه تردمیل خریدم چون حوصله باشگاه رفتن رو نداشتم. البته من خودم مربی ایروبیکم اما چند سالی میشه که کار نمیکنم.
خیلی خوب باهاش کم کردم.
فقط یه جایی بذارش که وقتی میری روش حوصلت سر نره. مثلاً جلوی تی وی که حواست به سریال یا فیلم پرت شه و خستگیرو کمتر احساس کنی. کلاً وسیله خوبیه واسه کم کردن وزن. به شرطی که انگیزه قوی و پشت کار داشته باشی.
موفق باشی.
مارک تردمیلم فرست فیتنس. سال 90 خریدمش یه تومن�
Lilypie Premature Baby tickers
سلام
ما تو خونه داریم جمعش کردیم لاغر شدن فقط اراده داره اگه مطمئنی ازش استفاده می کنی چیز خوبی سهت خیلی ها باهاش لاغر شدن
اما تردمیل چیز راحت و هلو لرو تو گلو نیست واسه اونم باید اراده داشته باشی اگه واقعا تصمیمتجدی هست واسه لاغری بگیر البته پیاده روی و اروبیکر و بهتر بهت توصیه می کنم چون باشگاه که پول بدی مجبور میشی بری
عزیزم.به نظر من نخر.تردمیل خیلی کسل کننده اس..بالای 90 درصد ازش استفاده نمیکنن و این که میعته گوشه خونه و از اون طرف هم اضافه وزنت سرجاشه به شدت مغمومت میکنه و اعتماد به نفیت رو پایین میاره..
باسگاه هم به نظرم نمیشه دایم ادامه داو.باید حتما سرساعت بری و بیای..تو گرما و تو سرما...بجه کوچیک داری...بسپری دست کسی..لباس بپوشی کرایه بدی...دوباره لباس عوض کنب و محیط همکه واقعا آلودس...
پیشنهاد من به شما استفاده از سی دی های ورزشی عست.با هزینه بسیار ناچیز...هررمان که بخوای ورزش میکنی و در کنارش تغدیه صحیح و پرهیز از هله هوله و ...رعایتتو همین سایت بچه هابا سی دی 16 و حتی 24 کیلد کم کردن و واقعا از ورزششاشون لذت میرن..و بسیا خوش اندام شدن،،، لاغری حتی تا سایز 36..
من خودم مادرم و احساست رو درک میکنم بابت اضافه وزن و ...
منم میخام همین روزا شروع کنم.بچه های تاپیک همراهنمایی میکنن.
مثلا ببا تاپیک کبا با سی دی های سودی لاغر شدن 5 تو همبن قسمت تناسب اندام...
موفق باشی
آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست...
سلام دوست عزیزم .. ببینید برای لاغری باید اول اراده داشته باشید و اینکه ایمان داشته باشید که لاغر میشید. این خیلی مهمه و دوم اینکه روی هر وسیله ی لاغری که میرید به خودتون تلقین کنید که الان این داره روی من اثر می گذاره و هر لحظه فکر کنید که دارید سایز کم میکنید و با امیدواری ورزش کنید .
برای لاغری شکم و پهلو من بیشتر اسکی فضایی و پیشنهاد می کنم تا تردمیل چون کاملا روی این نقاط اثر میگذاره و فکر می کنم نتیجه ی بهتری داشته باشه .