2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری انقدر نسبت به سلامت روح و جسمتون بیخیالین که این فایلای خطرناک که معلوم نیست کی ساخته و تاکیدا ...

بله خیلی مضره 

من شاید دو روز گوش دادم 

به شدت سر درد و حالت تهوع داشتم 

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند
بلههههه  البته که میشه  من خودم مشکل پوستی داشتم تمام بدنم دونه داشت و کلی هم جاش مونده ...

فدات عشقم..مرسی از جوابگوییت...عید شما هم مبارک...انشاله سال عالی و پر از خوشی داشته باشی❤😘

عوض شدم!!آدمی دیگر شده ام با کوله باری از تجربه...                با زخم هایی عمیق..با شکست هایی پر درد...                         دیگر هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند آسان مرا مال خود کند...     دیریست از خداحافظی ها غمگین نمیشوم.. ‌                             به کسی تکیه نمیکنم و از کسی انتظار محبت ندارم...                  خودم بوسه میزنم بر دستانم،سر به زانوهایم میگذارم و خودم سنگ صبور خودم میشوم....                                                    حس خوبیست..‌.!!                                                                اینکه خودت همه کَسِ دنیای خودت باشی.....!!!
2728
بله خیلی مضره  من شاید دو روز گوش دادم  به شدت سر درد و حالت تهوع داشتم

دقیقا یکی از دوستای من خون دماغ شد

و تو گوشش همش سوت میزنه از موقعی که گوش داده

هزارتا دکترم رفته ولی فرقی نکرده هیچکس علتشو نفهمید که درمانش کنه

فدات عشقم..مرسی از جوابگوییت...عید شما هم مبارک...انشاله سال عالی و پر از خوشی داشته باشی❤😘

خواهش میکنم عزیز دلم ❤️😁😂

من برای جوابگویی آماده ام 

سالتون پرمعجزه و حق خوب 

مچکرم بابت دعای خوبتون😘

2740
بله خیلی مضره  من شاید دو روز گوش دادم  به شدت سر درد و حالت تهوع داشتم

به نظرت با جذب میتونم رنگ پوستی که میخوام جذب کنم؟

البتع یه بار با تله پاتی جذب عشقمو برگردوندم

نی 
دقیقا یکی از دوستای من خون دماغ شد و تو گوشش همش سوت میزنه از موقعی که گوش داده هزارتا دکترم رفته ...

اصن نباید گوش داد 

اصن 

امیدوارم ک حال دوستتون هم خوب شه ❤️

نه پولش دارم نه جرأتشو 😞

واسه من خیلی یهویی شد خودم مونده بودم من که خون میبینم غش میکنم سوزن میبینم سمتش نمیرم چه جوری با بی حسی با چشم باز عمل کردم😅😂

@SUBLIMINAL_BIOKINESIS

من از اینجا دانلود کردم یه ساب ۳۳ دیقه ایه برای قوز

من تقریبا ۲ ماه گوش کردم میخواستم قوزم بره ولی تاثیر زیادی نداشت که دیگه ناامید شدم ول کردم و چند وقت بعد عمل کردم چند وقت پیش خوندم نوشته بود که مثلا میتونه این طوری عمل کنه که ساب باعث اون اتفاق بشه نه این که خودش باعث تغییر بشه بعد به این فکر کردم که ممکنه اون باعث شد من بتونم عمل کنم حالا دیگه نمیدونم واقعا از اون بود یا نه

2706