2733
2734
عنوان

ادمهای حسود را چگونه بشناسم؟🌹⚘آنها چه ویژگی هایی دارند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 20 پست
🤭🤭خوش جنس

😂

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند
حالا دوباره یکی میاد میگه همتون حسودین بیخودی فاز مثبت برندارین 😐😐😐😐😐 من انگست شمار شده غبطه بخ ...

اما من ذاتا ادمی ام ک یکی ب یموفقیتی میرسه میگم نوش جونش. تونسته، موفق شده. یا مثلا خوشتیپ بوده بهش گفتم چ خوشتیپی. و بفرض اگه از استایلش خوشم اومده باشه سعی میکنم منم تو تیپم بیشتر دقت کنم.اماحسودی نمیکنم.یامثلا کسی مالش ازمن بیشتره میگم شکر. هیچوقت غصه نخوردم. همیشه باخوشحالی دیگران اشک شوق ریختم.

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اما من ذاتا ادمی ام ک یکی ب یموفقیتی میرسه میگم نوش جونش. تونسته، موفق شده. یا مثلا خوشتیپ بوده بهش ...

منم از اول همینجوری بودم هیج وقت داشته ها و موفقیت های دیگران ناراحتم نکرد تازه خوشحالم میشم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2731
با ادم حسود مواجه شدید؟

خیلی زیاد جوری که وقتی تو چیزی موفق شدم یا چیز خوبی خریدم رنگش عوض شده 😂 تابلو کاملا ، بعد جالبش اینه که خودشم میگه من زیاد حسادت میکنم دست خودمم نیست 😐🥴😏😂