2737
2739
عنوان

داستان زندگی من...خیلی دلم گرفته😞 شما بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 36 پست
الان اومدم تو اتاق در رو قفل کردم شاید فردا بیاد به غلط کردن بیفته ولی چا فایده... همه بدنم درد میکن ...

وقتی مادر شوهرت تنهاس با خودت حرصش بده ولی جلو شوهرت احترام بزار    مادر شوهر من با من اینکارو میکنه اگرم بگم بده کسی باور نمیکنه

اینقدر مامانش براش عزیز بود ووقتی که میخواست با رفتنش این رفتار بی شرمانه رو باهات بکنه چرا پس مادرش رو برد

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی ها رو یابو بر میداره

دیده تو خرج ومخارج وبیکاری و غیره پشتش هستی وهمه کار براش میکنی وبه خانواده ات چیزی نمیگی فکر کرده چه خبره

بچه داریی؟

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
بعضی ها رو یابو بر میداره دیده تو خرج ومخارج وبیکاری و غیره پشتش هستی وهمه کار براش میکنی وبه خانوا ...

اخه الان تو این شرایط مریصیه کجا برم؟؟دلم برا خونوادم میسوزه

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍
2728
اخه الان تو این شرایط مریصیه کجا برم؟؟دلم برا خونوادم میسوزه

کاری کن که به غلط کردن بیفته

براش شرط بزار

نمیخوام اختلاف بیفته بینشون

خیلی کار خوبی کردی 

خانواده ها روشون بهم باز شه دیگه نمیشه جمعش کرد

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮