2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بوی عرق میاد 😷 خیس عرق از خواب بیدار شدم اعصابم خورده

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2731

فقط سلامتی باشه هیچی نمیخام ن عید ن خرید ن مهمونی وسفر هیچی بخدا

این کرونا خیلی روم تاثیرگذاشته کلا ادم دیگه ای شدم😥

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2740
مردم حال و هوای عیدو ندارن چقدر امسال بغضم میگرفت از دیدن عکس بازاراو خیابونای خلوت شب عید

نه بابا یه سری نادون دارن الان فیلم چهارشنبه سوری اکباتان رو دیدم دارن میرقصن ما یه ماهه داریم غصه میخوریم این نادونا از هیچی نمیمونن

sarmast هستم کاربری قبیلم ترکید📣
نه بابا یه سری نادون دارن الان فیلم چهارشنبه سوری اکباتان رو دیدم دارن میرقصن ما یه ماهه داریم غصه م ...

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

دقیقا همین بود دیدم یعنی دلم میخواد خفشون کنم مگه پسر ۱۵ ساله من دوس نداست چهازشنبه سوری دوهفته بیشتره از خونه بیرون نرفته دلم براش کبابه اونوقت این نادونا دارن خوش میگذرونن 

sarmast هستم کاربری قبیلم ترکید📣