2737
2739
عنوان

شربت انجیر برای یبوست نی نی خوبه؟ کسی استفاده کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 93006 بازدید | 25 پست
سلام مشکل یبوستش حل شد? دختر من هفده ماهشه و میخپامدشربت انجیر درست کنم تو خونهذالبته. 

سلام عزیزم.واسه نی نی تون شربت انجیررودرست کردید؟نتیجه گرفتید.خواهش میکنم جواب بدید اخه دخترمن یبوست داره که منجربه عفونت ادرارمیشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم.واسه نی نی تون شربت انجیررودرست کردید؟نتیجه گرفتید.خواهش میکنم جواب بدید اخه دخترمن یبوست ...

من هر شب چهار انجیرخشک میخیسونم بعدصبحش تو میکسر با نصف استکان اب له میکنم . از صافی رد میکنم باسرنگ بهش میدم. چون دوس نداره طعمش رو با سرنگ میدم. نصف استکان هم بیشتر نمیشه. هر روز بهش میدم الان چهار ماه شده. و دارویی مصزف نکرده. 

میتونی بعد از میکس کردن انجیر با کمی شیر و کسترد بپزیش و بهش کره بادوم زمینی شکلاتی یا زرده تخم بلدرچین بزنی تاخوشمزه بشه. این مدلی هم بهش دادم ولی الان نمیخوره

2731
من هر شب چهار انجیرخشک میخیسونم بعدصبحش تو میکسر با نصف استکان اب له میکنم . از صافی رد میکنم باسرنگ ...

سلام‌عزیزم

من یه سوال دارم

دخترم سه ماهشه‌و آلرژی داره

دکتر شیر خودمو قطع کرده

شیرخشک الکر رژیمی میدم بهش هایفوالرژیک 

کلا درگیر یبوست‌ش شدم

گاهی وقتا که خیلی بهش فشار میاد دو سه روز دفع‌نداره با‌گوش پاک کن و روغن زیتون‌داخل مقعدش دستشوییش میاد نمیدونم چیکار کنم شنیدم اونم اصلا خوب نیس هم اینکه روده تنبل میشه هم اینکه الان خوندم ابسه کرده پشت بچش، 

همه کار کردم ترنجببن خاک شیر اب جوشیده ولی اثر نداشته

به دکترشم که‌میگم میگه تا یک هفته طبیعیه میگه فقط اب بده بهش،

حالا الان من سوالم اینه میتونم به دخترم شربت انجیر بدم

چقد و‌چجوری؟

میتونی منو راهنمایی کنی

سلام‌عزیزم من یه سوال دارم دخترم سه ماهشه‌و آلرژی داره دکتر شیر خودمو قطع کرده شیرخشک الکر رژیمی ...

نمیدونم خیلی کوچیکه. نباید بدی. ببر دکتر دارو بنویسن . یا روغن زیتون یه مرباخوری بده 

سلام‌عزیزم من یه سوال دارم دخترم سه ماهشه‌و آلرژی داره دکتر شیر خودمو قطع کرده شیرخشک الکر رژیمی ...

سلام عزیزم منم الکر میدم وحشتناک یبوست شده.میخواستم شیرشو عوض کنم الان کامنت شمارو خوندم میشه لطفا به این شماره توی واتساپ پیام بدین تا ازتون راهنمایی بگیرم ممنون میشم.09105667316

نمیدونم خیلی کوچیکه. نباید بدی. ببر دکتر دارو بنویسن . یا روغن زیتون یه مرباخوری بده 

گلم می‌دونم تاپیک برای خیلی وقت پیشه اما اگه ممکنه منم راهنمایی کن. بچه م دوماهشه.. یبوست شدید داره..کلی دکتر بردم میگن اشکال ندارد.. یا با گلیسیرین و اینا راحل میدن.  

خلاصه که هلاک شده تفلک. ممکنه بگی اون موقع چکار کردی؟

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
2738

گلم می‌دونم تاپیک برای خیلی وقت پیشه اما اگه ممکنه منم راهنمایی کن. بچه م دوماهشه.. یبوست شدید داره..کلی دکتر بردم میگن اشکال ندارد.. یا با گلیسیرین و اینا راحل میدن.  

خلاصه که هلاک شده تفلک. ممکنه بگی اون موقع چکار کردی

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
گلم می‌دونم تاپیک برای خیلی وقت پیشه اما اگه ممکنه منم راهنمایی کن. بچه م دوماهشه.. یبوست شدید داره. ...

من بچه م دوماهش بود یه بار یبوست شدید گرغت، ماپرشوهرم دستمال روغنی کرد گذاشت پشتش، مث همون شیاف میمونه، الیته من شیرش عوض کردم دیگه خوب شد 

من بچه م دوماهش بود یه بار یبوست شدید گرغت، ماپرشوهرم دستمال روغنی کرد گذاشت پشتش، مث همون شیاف میمو ...

والا شیرش رو هم عوض کردیم. چندتا دکتر هم بردم هرکار کردم بی فایده س. ممنون از لطفت ,،⁦❤️⁩