2733
2739
سلام زیبارو کار راه انداز گره واکن  ممنون میشم مثل همیشه کمکم کنی حالا همه اینا به کنار و فدا ...

فققققط پریودم ناراحت نیستم گلم.من خیلی کم ناراحت میشم 

منو جدی نگیر 🙂

من از آن روز که در بند توام ، آزادم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم😚من که امروز از صبح که بلند شدم سرم یه جوری سنگین بود انگار.... ساعت ۴اینا هم رفتم خوابی ...

ای خداااا

فشارت پایین نیست؟؟؟

الهی زود خوب شی قشنگ مهربون

من از آن روز که در بند توام ، آزادم 😍
زهرا جونم خسته نباشی شیرازی و این همه تلاش  پس هویتت چی میشه  اون همه آرمانامون چی؟؟؟ ...

فدایت بانوووو😍

خواهرم جوزدگییییی خراست😎

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2728

دوستان چرا تگ نمیشه باید چکار کرد؟اخه سایلنت فرانکه

کسی اگه‌راهی داره علی یارش

یا نینی‌یارو تگ کنیم بهش بگیم 

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
دوستان چرا تگ نمیشه باید چکار کرد؟اخه سایلنت فرانکه کسی اگه‌راهی داره علی یارش یا نینی‌یارو تگ کنی ...

لینک تاپیکو واسش بفرست

رو عنوان تاپیک نگه دار سومین مورد نوشته کپی فلان

اونو کپی کن براش بفرست

2738
دوستان چرا تگ نمیشه باید چکار کرد؟اخه سایلنت فرانکه کسی اگه‌راهی داره علی یارش یا نینی‌یارو تگ کنی ...

زهرا جون حدس زدم فرانک باشه 

انقدر پیگیر تک گردنش بودی گفتم اومده

آخی چقد سخت  من بودم میزدم میرفتم خونه بابا خونه مادرشوهر بدون شوهر خر است 😂

عزیزم صبحی اومدم خونه مادرشوهرم.پنج روز بود خونه مامانم بودم

پدرشوهر و مادرشوهرم خیلی زنگ میزدن

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤

بچه هاا اگه‌فرانک تگ نشدتاپیک جدید بزنیم؟تابتونه بیاد

لینک تاپیکم دادم میگه آبی نمیشه 

اگه‌تا۱۲ تگ نشدخودم تاپیک میزنم😎

2706