2737
2734
@ماماندلارام @مامانامبن     @روزتونخوش     @emiii     @شکوف ...

حنا بزار نی نی یار ۲ حذف کنه. البته گزارشم زدم

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       

سلااام به خانومای گل😎😍

الهی که خوب باشین و تو خونه‌ی جدید همش خبرای خوب بشنویم😘😘

گاهی برای خودت پزشک باش     کمی قرص خنده تجویز کن    هرشش ساعت یکبار     حتما که نباید مدرک و مطب داشته باشی!     خودت     نسخه‌ای بنویس با خط خوش       روحت را درمان کن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها زمان پخش برنامه های خوب وسرگرم کننده یاسریال وفیلمای سینمایی رولطفا بهم بگین. ماهوارمون قطع ...

ساعت ۱۲ زمانه داره ای فیلم

۱۲ به بعدم نمبدونم کانال تماشا یا نمایش یکی از اینا پایتخت میده

ساعت ده هم فاصله ها داره ای فیلم

سلام دختران مهربان 

خونه نو مبارک براتون اب شنگولی آوردم 🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
2740

بچه ها این تاپیک فامیل شوهر چی بهتون گفتن که خیلی ناراحت شدید رو خوندین؟ 

چه حرفایی میزنن فامیلای شوهراشون😐

نانا بدترین حرفش به من این بود به مامانم گفت دخترت اگر خونه به نامش نبود عمرا طلاق میگرفت 

یه بارم همین تازگیا گفت از کجا معلوم باز تا تقی به توقی بخوره همه چیو جمع نکنی بری😂

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
بچه ها زمان پخش برنامه های خوب وسرگرم کننده یاسریال وفیلمای سینمایی رولطفا بهم بگین. ماهوارمون قطع ...

اخبار ساعت 21 کانال 1

سخنگوی وزارت بهداشت ساعت 14 شبکه خبر 

ساعت 22 برنامه فرمول 1 

شنبه ها و یکشنبه ها ساعت 22:30 کانال 3 عصر جدید 

بقیه رو نمیدونم

بچه ها این تاپیک فامیل شوهر چی بهتون گفتن که خیلی ناراحت شدید رو خوندین؟  چه حرفایی میزنن فامی ...

میخواستی بگی خوب کردم جمع کزدم بردم

خدایا

نانا پسرخودشو ندیده کارای تورو دیده فقط

اتفاقا منم یکم خوندم 

بعد به فکرشماها افتادم گفتم خداروشکر بچه های تاپیک ما مشکل مادرشوهر خواهرشوهری ندارن

منم خداروشکر خانواده مهین خیلی اروم و بی سروصدان کلیم هوای همو دارن

فک نکنم به منم کاری داشته باشن

2706