2737
2739
خانم های گل من یه کلاس ثبت نام کردم چربی سوزی با spinning خودم نمیدونم دققیقا چیه ولی میدونم اولش کار با دوچرخه س
میخوام بدونم کسی این ورزش رو انجام داده
میخوام چربی های بدنم اب بشه و بعد بدنم سفت بشه سینه هام هم از حالت افتاده سفت و خوب بشه میشه ایا؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان منم لاغر اندامم یعنی قد 170 و وزن 54 هستم ولی متاسفانه بعد زایمان یکم کنار جونم حال سلولیت سده ولی خیلی کم، چون همیشه رو اندامم خیلی حساسم دوست دارم از بین ببرمشون، کسی سلولیت را با دستگاه از بین برده؟
2740
ارینا جان قصدم اینه که ادامه بدنم چون سالمی که میرم دقیقا جلوی مهد دخترمه هر روز اونو ببرم خودمم میرم دیگه
خیلی دوست دارم اندامم خوب بشه
قدم 168 و وزنم الان 69 هست ولی بدنم شل شده سینه هام هم سایزش 75 ولی خیلی افتاده شده
فکر کنم یه 10 کیلویی باید کم کنی

من قبل از حاملگی مدام میرفتم خیلی خوب بود، الانم نه شکم دارم و نه سینه هام افتاده سده البته سینما از قبل متاسفانه کوچیکتره و فقط مشکلم. این یه ذره سلولیت هست
حالا این 12 جلسه چربی سوزی رو میرم بعدش پیلاتس رو شروع میکنم البته به قول شما مشورت با مربی هم خیلی خوبه چون اون اندام رو میبینه

راستی دوست دارم باسنم هم یکم کوچیک بشه یعنی کناره باسنم بزرگه یکم ساف بشه خیلی خوبه دوچررخه بدترش نمیکنه؟؟؟
2706