2733
2734
عنوان

چه دنیایی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 31 پست
دقیقا منم اومدم ادامشو بنویسم حال نداشتم. گفتم عاشق شم و ازدواج کنم خوب میشه.الان ۶ ۷ ساله منتظرم شر ...

چند وقت اولش خوب میشه

بعدش همونه

منم بچه نمیخوام. منطقی هم نمیخوام

اما دیگران نمیذارن از بس ته دل ادمو خالی میکنن

یاد پارسال عید افتادم نصف مملکت رو سیل برد  چقدر غمگین بودیم فکر نمیکردم از اون بدترهم ببینم

واقعا. چند ساله هیچ خبری خوشحالم نمیکنه اون از زلزله کرمانشاه اون از سیل همه جا این از کرونا.اقتصادم که داغون 

قبلا پولا برکت داشت آدما دلشون خوش بود الان چی. این کرونای کوفتی ام اضافه شد. 

فکر میکردم  برم کشور دیگه خوبه دیدم اونا از ما بدبختترن.اینجا حداقل پدر مادر آدم هستن .قید رفتنم زدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا. چند ساله هیچ خبری خوشحالم نمیکنه اون از زلزله کرمانشاه اون از سیل همه جا این از کرونا.اقتصادم ...

فکر کنم زندگی تو این کشور بعد از دهه 50 تموم شد

بیخود دارم دست و پا میزنم

2731
فکر کنم زندگی تو این کشور بعد از دهه 50 تموم شد بیخود دارم دست و پا میزنم

باز آدم تا ۱۰ سال پیش ی دلخوشی داشت.خداییش مردم شاد بودن الان شدن مثل ربات از صب تا شب انگار برنامه دادی بهشون برن دنبال پول دراوردن آخرشم هیچ. همه افسرده شدن

2740
من نه اخبار میبینم نه فضای مجازی 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

دقیقا منم ،فقط دامن میزنن ب استرس مردم 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
اتفاقا همه جا خوبه غیر از ایران

نه بابا الان فامیلامون آلمانن و چندتاشون کانادا.مث اسب کار میکنن راضی ام نیستن.یکیشونم امریکا بود فقط آرزو میکنه برگرده.فرانسه ام که داغونه همش اعتراض میکنن پسرخالم دانشجو بود میگفت تف میکنن تو صورت ا.یرانیا

مگه کشوری بری که خیلی حمایت کنن که الان  کمه

2706