2737
2739

درواقع کل فشار ها روی اوناست الان یه ویدیو تو اینستا دیدم پزشکه بیمار ویزیت میکرد و گریه میکرد  همزمان

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید

😃😃😃

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بجای اینکه جیب بسیجی ها و جانبازای پولدارو پر میکردم جیب کسایی که به نون شب محتاجن رو پر میکردم

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2738

اره واقعا این روزا زحمت میکشن 

البته بعضی پرستارا خیلی بداخلاقن از مریضا طلبکارن 

من اگر میتونستم اخراجشون میکردم😡

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
اره واقعا این روزا زحمت میکشن  البته بعضی پرستارا خیلی بداخلاقن از مریضا طلبکارن  من اگر ...

اون بد اخلاقی ها از بدبختی و فشار کاره

منم بجای اینکه جیب بسیجی ها و جانبازای پولدارو پر میکردم جیب کسایی که به نون شب محتاجن رو پر میکردم

جانبازا پولدارن ؟؟؟

بدبختا بخاطر ما رفتن جنگیدن ی عضو بدنشون رو از دست دادن حالا چشم ندارین ببینید ی حقوق کمی میگیرن؟؟؟؟؟

خوبه ولشون کنن از گشنگی بمیرن دل ی سری عقده ای خنک بشه ؟؟؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
جانبازا پولدارن ؟؟؟ بدبختا بخاطر ما رفتن جنگیدن ی عضو بدنشدن رو از دست دادن حالا چشم ندارین ببینید ...

خدایی هر چقد خونه و زمین بهشون میدن کاری ندارم حق گرفتن سهمیه ی کنکورو نداشتن فرزنداشون

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

ترم گذشته ازمایشگاه داشتیم مجبور بودیم ماسک و دستکش بزنیم من بعد یک ربع کلافه میشدم همه فراری بودیم ازش دیگه این بیچاره ها شیفت 12 ساعته میدن

2706